Ako zamaskovať potné kruhy na šatách

Príspevok v téme: Ako zamaskovať potné kruhy na šatách
Zuza1987

Dobrý deň potrebujem rýchlo poradiť zajtra idem na jednu akciu a mám také šaty že ak sa spotím bude mi vidieť kruhy a to mi teda určite bude pretože ja sa dosť potím neviete o niečom a nejakom zlepšováku čo by som si dala pod pazuchu a čo by my ten pot nejak vsalo a skrylo?..naozaj by som vám bola povdačná..:)

karolinka23

spray od Eucerinu za 7,50 EUR, vecer po sprche si daj pod paze...
inak aj rexona je dobra, mokre vhhcene obrusky pouzivaj a casto rexonuj...

ginger24

utekaj si kupiť driclor, nedáš za to viac ako 7€..stačí jedna aplikácia pred spaním a zajtra ideš na istotu..nebudeš mať žiadne mokré fľaky

M 25

elinka, ja by som sa teda nechcela takto obmedzovať v obliekaní :)

ja driclor používam už asi aj štyri roky .. cez zimu menej a je to neskutočný pocit! žiadne spotené kruhy na tričku... :)

ked nie, tak len tie "potítka" :)

eva2574

ahoj, ak ti ide iba o zamaskovanie, tak odporucam oblecenie nie jednofarebne, ale so vzormi, ved teraz letia kadejake etno tuniky, tigrie vzory :D tak vyskusaj toto, ja o tiez tak robim.. pouzivala som aj driclor, este stale aj pouzivam, ale nejak mi to nezabera, stale som spotena... ale myslim si, ze v tom teple je to uplne normalne a na druhej strane je to vsetko o psychike... ak na to nemyslis, tak flaky nemas... atd :)

elinkaaa

moja osobna skusenost s dricolorom nie je dobra .....sice som sa prestala potit tak o 50% menej ale od toho casu ako som ho pouzivala som sa zacala straaasne potit na chrbate co som dovtedy nikdy nemala ....ani po 2h treningu mi nestekali kvapky potu ale teraz mam okrem problemu pazuch este aj chrbat ....ja to osobne riesim tak ....ze tomuto problemu prisposobujem svoj satnik ...

kejla

ved si tu vlozku vymeni po urcitej dobe.. myslim.. driclot je fajn, no mne po prvom pouziti nazabral na sto percent.. potom bolo ok ale uz ho nepouzivam, je to sama chemikalia

george303

Ten driclor mozem fakt odporucit ja som mal tiez vzdy na tricku kruhy pod pazuchami a vedel ze existuje driclor ale neveril som tomu takze som sa tym nezapodeival ale teraz som to skusil natriel som si tovecer dost to stipalo zozaciatku ale vydrzal som a fakt mi to pomohlo normalne tomu ani sa mneverim lutujem ze som to neskusil uz davno ... a hned po prvom pouziti ...