uz ho mam dost....cheli by ste takeho??

Príspevok v téme: uz ho mam dost....cheli by ste takeho??
ivka2

Zeny prosim poradte mi, uz som zufala a neviem ci fakt sibe mne alebo mam sibnuteho priatela....sme spolu 5rokov, on stale snival a opisoval ze kedy sa vezmeme, ale ja som nechcela lebo som este mlada a este studujem, no teraz ked nieco spomeniem o svadbe, tak povie ze svadbu tak za 5 rokov, lebo on si az teraz uvedomil ze potrebuje si uzivat slobodu, a ze ked bude so mnou tak uz bude po vsetkom konec, mne je z toho do placu, ked si pomyslim ze on si zivot so mnou predstavuje ako pohreb mladosti...a teraz aky je on...ma skoncenu vysku, vek 26, prilis velke sebavedomie lebo si chytil dobru pracu, ma uz aj byvanie lebo mu k tomu dopomohli rodicia, a ma pekny plat, lenze problem je v tom ze on vsetko co zarobi vsetko dokaze aj minut...tak mi povedal ze ked sa zosobasime ze on bude prispievat len 60% do domacnosti, ze zvysok bude on pouzivat na co on chce...a dalsia vec je ze jeho predstava zeny je ze ma byt stihla blondina, inteligentna, prijemna, s vysokym prijmom, s mierami 90-60-90, ktora mu bude na vsetko prikivovat, a popri tom vsetkom sa bude starat o deti, varit, upratovat a este zabehne do fitka aby bola sexi...pritom on nieje ziaden BRAD PIT, a aj napriek vsetklym tym vlastnostiam ho mam rada....resp. ho lubim...ale fakt neviem ci to ma buducnost...lebo ja vobec niesom taka aku si on predstavuje, ..lebo nikdy mi nepovie ze ja chcem teba, ale povie ze ja chem aby moja zena bola taka, taka, taka...chapete???som zufala..a neviem ci je problem vo mne alebo v nom...ja mam 21, studujem vysku, a viem aj upratat aj navarit, no som normalne dievca, ziadna modelka ani moletka, ale ani ziadna fiflena..ale viem sa uskromnit, co jemu skromnost nic nehovori...prosim poradte mi, povedzte mi hocico co by mi pomohlo, viem ze som sprosta , ale ho lubim, a ked mu poviem ze je koniec tak to nevydrzim lebo mu napisem alebo on aj tak po 3 dnoch pride a ja mu otvorim..:(laska je silnejsia ako rozum...a sorry ze som sa tak rozpisala ale potrebovala som sa vyventilovat a sorry aj za tie chyby....

:-)

Tak konecne som si precitala aj vsetky reakcie. Ivka vsetky ti urcite drzime palce, ty to zvladnes, chce to silnu volu. Predstav si vsetko zle co ti hovoril a pojde to lahsie. drz sa.

fraisee

tak to mas fakt sibnuteho priatela, nechcela by som byt s niekym kto mi bude rozpravat ako ma jeho vyvolena vyzerat.on ti ma povedat ze jeho zena ma byt presne taka ako ty. on moze byt rad ze ta ma, a ak to nevie ocenit, tak si ta nezasluzi. mas naviac.

veronika16

mal by rozumiet tomu ze este studujes a ze niesi stoperxcent este taka pripravena na zivot ako je on ...mal by ti stim pomoct a posuvat ta do predu a nie len zuzovat tvoje pocity hnat ta do uzkych...ak by si dostudovala amala vyssi plat ako on asi by ho kleplo, a myslim ze ta nechal aj tak koli svojej hambe coti robi teraz

kikatt

okrem toho si mlada vysokoskolacka =) naco riesit taketo problemy kt. on sposobuje... najdes si stokrat lepsieho a potom pochopis ze toto bola len skusenost =)) vdaka ktorej bude z teba este lepsia zena nez si =)

kikatt

ivka...tvoj priatel dosiel do fazy....kde ho chytil tzv kokotizmus.... =) vies si mysli ze ked ma teraz peniaze ze je uzasny, dokonaly, a cim viac penazi bude mat tym to bude horsie horsie (vidim to u nas v rodine) najde si daku stetku ktora ho bude"milovat" teda skor jeho majetok...a to ze chytil dobru pracu este nic neznamena ako rychlo postupil moze aj padnut a potom mu budes aj ty dobra a nie nejaka uzasna sci fi postava peroxidovej barbie co funguje jak robot.... a tych 60%???? je smiesny...a ubohy.... ako mozes lubit takeho blbecka..... utec kym mozes

Misung

Život máme len jeden a predsa nebudeš tlačiť pred sebou gyľu.Ten pravý na teba niekde v diaľke určite čaká.

Veronika L.

no mna by len zaujimalo ako to vlastne dopadlo. Ci ste sa uzmierili alebo nie. Lebo si myslim, ze dat sa s nim opat dokopy by bola asi velmi velka chyba, ktoru by si mohla lutovat cely zivot ako som to tu tak vsetko citala tak o tom ani za mak nepochybujem.....

lolaaa

mas malo rokov na to aby to bol tvoj zivotny partner, este stretnes kopu uzasnych chlapov, to chces aby si s takymto chlapom stravila vacsinu svojej mladosti, bude ti len uberat nepriamo sebavedomie, ked bude rozpravat taketo dristy, skonci to...vela stastia