priatel nechape moj problem

Príspevok v téme: priatel nechape moj problem
Kourtney

Ahojte, mohli by ste mi prosim poradit? Co mam robit, ked nemam ziadnych priatelov, len mojho priatela? Skratka nechcem byt stale zavesena na nom a byt stale s nim, aby som sa mu nezunovala. Ale ked nie som s nim, nemam s kym byt, nemam ziadnych blizkych priatelov, ktorych by som mohla len tak zavolat von. Skola mi uz skoncila pre tento rok a pracu na toto leto som si este nenasla, takze som dost sama a deprimuje ma to. Ale ako som uz pisala vyssie, nechcem byt len zavesena na priatelovi. Jemu by to mozno ani nevadilo, ale mala by som mat aj vlastny zivot, nie? Problem je, ze ked som dlhsie osamote, zacnem sa citit deprimovana a mat mizernu naladu a to mu uz samozrejme vadi a zacne si mysliet, ze ho uz nechcem a ze nanho kaslem. Co mam urobit? Nechcem ho stratit, ale on nechape, ze som len deprimovana, vobec ma v tomto nepocuva.

A nejde len o nejaky docasny problem, lebo je jun. Taketo pocity mavam (aj on kvoli mne) castejsie.

Dakujem za rady.

Honor

A čo keby vás vaši drahí zobrali do spoločnosti, aby ste sa zoznámili s novými ľuďmi poprípade tam našli kamarátky? Ja to tak robím s tým svojím aj on so mnou a priateľov máme až až. Je trošku odveci podľa mňa ísť von a vás nechaju len tak

papricka29

ja som z BA a problem teen isty, nejak si neviem zohnat kamaratov, a anii nejak moc konicky, proste skola a priatel a aktualne vztah na dialku, proste depka jak...neviem co...ach jaj

Kourtney

ved tie konicky...mna to uz nebavi stale sa nieco ucit, na konicky sa musim sustredit, ale ja by som chcela len byt s niekym, pri kom mozem vypnut, hovorit co chcem, robit co chcem a ten druhy by to pochopil...ked si s cudzimi, tak musis davat pozor ci nie si prilis drza, zdvorila, odmerana, davat pozor aby si nikoho nahodou neurazila, nevnucovat sa a bla bla...a skratka je to unavne

mat tak niekoho, kto ta pozna a ty poznas jeho...nuz asi treba byt otvorenejsi, aby druhi dostali prilezitost spoznat ta

natali chapeme ta :)

natallienka

tiez by som bola rada keby nam niekto poradil...ja uz som skusala aj konicky,ale ked ja mam konicky len take iste ako priatel,cize ak trebars by som sla na korcule,tak potom by som uz nesla s nim ked budem a to chcem,cize neviem ci ma chapete...

marcelka 123

no presne tak, mi ked ideme von jedine s jeho kamarátmi a neviem si predstaviť keby sme sa rozišli čo by som potom robila, to už by som sa asi ozaj zrútila. :D, jaj čo už s nami. ja som z tt a vy?

Kourtney

To nas je az tolko? smutne :/

Mohli by sme zalozit klub. Baby, odkial ste? ;)

Ale najlepsie by bolo, keby sa tu nasiel niekto, kto by nam vedel poradit...

natallienka

tak vidim,ze tusim nie som sama na svete s takymto istym problemom.my sa casto hadame kvoli tomu s priatelom lebo on nechape ze ja nemam kamaratov,len jeho a ze ked je on s kamaratmi tak ja som sama a smutna a deprimovana zo samoty...

marcelka 123

ahoj..no ja mám taký istý problém.. ked som mala prvého frajera tak som totálne zabudla na všetkých mojich kamošoch a začala som chodiť len s ním von a tak sme si našli spoločných kamarátov, predovšetkým z jeho strany. po 3 rokoch sme sa rozišli a všetky tí naši kamaráti zostali jemu...ale našťastie som si našla do 2 týždnov dalšieho frajera s ktorým som doteraz a okrem neho vlastne nemám nikoho..sú tu nejaký kamaráti sktorými by som moohla ísť von ale nie až tak dobrý a nechcem sa im vtierať...takže máme spoločný problém a tiež neviem ako z toho von

Kourtney

Hej, to sa lahko hovori. Ale ked clovek stale hlada tych priatelov a nahana sa za konickami, tak ho to po case unavi, hlavne ked nevidi ziadne vysledky.

Okej, je to moj problem, a musim si ho vyriesit, aj ked sa mi to tazko riesi. Ale ja skratka nechapem jeho konanie, hovori mi ze ho asi nelubim a stale sa uraza a to ma vytaca do nepricetnosti, lebo konecne ked som s nim a mozem byt s nim, tak on sa urazi, lebo zas neviem co. A on ma vela priatelov, tak je skoro stale s nimi a vobec netusi ake je to byt sam.
Tak ja neviem ci to ma vobec zmysel takto pokracovat. Ale ak nie, tak to potom uz zostanem uplne sama :/