asi mam syfilis

panča

to ako od ziletky ? Alebo to myslis ako vstupnu branu pre infekciu? Syfilis mozes dostat len pri styku s nakazenou osobou

greg

Vo Fak. nemocnici v Ba je genialny personal pocnuc lekarmi a konciac sestrickami. vsetci, ktori mate problem a ste z okolia Ba, alebo podozrenie, dajte sa vysetrit.

miros

Mal by si navštíviť dermatovenerológickú ambulanciu iným slovom kožného lekára. Neboj sa v takýchto prípadoch sú lekári diskrétny ale ak pri testoch bude pozitívny nález na syfilis musí to hlásiť. Z krvy Ti neurobia vyšetrenia na všetky známe pohlavné choroby, je potrebný moč a ejakulát.

elisa

Pred dvomi rokmi som sa liečila na genitálny herpes. Teraz som v 3.mesiaci tehot.Z krv. obrazu mi vyšlo pozitívne RRR+TPP. Hodnoty sú ale hraničné(nízke) a dermatologička s gynekologičkou ma ujistili, že sa nemám zbytočne stresovať, vraj to nie je vážne. Dermatologička mi budúci týždeň znovu vezme krv a určí ďalší postup. Môžu tie hraničné hodnoty súvisieť s genitálnym herpesom alebo to mˇože byť niečo vážne(napr.syfilis)?

:(

ahojte.urcite,ak mate podozrenie na akukolvek chorobu,chodte za lekarom a nestracajte cas na fore.tu tak maximalne najdete dohady, lebo kazdy pripad je osobity.ja na vasom mieste neriskujem cakanim a domacimi liecbami

heya

čavte nemal som ešte pohlavný styk a na penisse ale nie na žaludi ale skorej na "vajciach" :D neni to ani na samotnom penise sa mi spravil taký jak výrastok hladký priemer neni ani 1cm , ale kludne to može byt aj vred. Príznaky sú podobne syfilisu aspoň čo som čítal na nete ale myslím že toe to uuplne prvé štádiu ked to teda je. Najprv som si myslel že toe jebák alebo také niečo lebo som si to normalne vytlačil ale už to tam ma 5 dní a newem teda. Lékárovi sa mi moc nechce ist aby ma doktorka na kožnom newysmiala :D že čo vymýšlam ked to nebude :D neviem čo mam robiť teda viem že by som mal ist k lekárovi:D ale ešte asi počkam čítal som že sa to lieči penicilínom a do 1 roka nákazy doba liečenia trvá cca 14 dní. Tak som začal brať ten penicilín budem ho brať 14 dní a uvidíme ale asi tam po tých 14 dnoch skočím lebo som čítal že to može aj samo zmyznúť tak ked to zmyzne tak skočím doktorke nech mi iba zobere krv, ked jej powiem že už to tam nemám. Budem nadalej brat ten penicilín, lebo aj tak viem že nan nejsom alergický . myslíte že robím dobre ked ho berem ?

mekky

mam taky problem a potreboval by som pomoc,po nejakom case sa mi na zaludi stale vytvori taky cerveny flak skoro po celom obvode a potom aj taka biela vrstva.neboli to ale strasne smrdi.prosim o pomoc,neviem co to moze byt.