Tampony

Príspevok v téme: Tampony
emily16

Ahojte viem ze je tu vela tem na tuto temu ale nenasla som to co som chcela.
Dost dlho pouzivam vlozky no uz sa mi nechce stale menit a stane sa mi aj niekedy ze preteciem:-(
Preto by som chcela prejst na tampony.Ale neviem aku velkost si mam kupit.Je mozne ze ked budem mat tak preteciem?A ako casto sa menia? a ked mam strasne silny menzes tak nepreteciem aj tak?pretoze z vlozkymi som pretiekla.A ked chodimdo skoly a som v nej 8hodin tak si ho musim vymenit alebo ho mozem vymenit az ked pridem domou diki

hp

ahoj emily16, nuz tak je pravda, ze tampony by si mala menit rovnako ako vlozky. no ako casto to zavisi od intenzity krvacania...ale ked pises ze krvacas dost, tak si ich men tak raz za 4 hodinky. ak to budes dodrziavat a nenechas si tampon dlhsie, tak predides zbytocnym zapalom.to ze pretecies sa ti pravdaze moze stat... priebezne sa kontroluj tak ako ked si das vlozku.a to aka velkost je vhodna... nuz, skus ob tie stredne...zlte... ja som s nimi zacinala... a boli v poho... mas aj zelene, tie su na silne krvacanie, to by mohli vyhovovat tebe a potom su ruzove, tie su na konciacu menstruaciu... ale odporucala by som ti aj tampax, lebo ten sa velmi lahko zavadza.... ma maly aplikator.... aspon si nezababres paprcky :-)
vela zdaru s tamponmi...

Dee

pocuvaj a v skole nemate zachody? Aj tampony si musis menit rovnako casto ako vlozky. A tiez ked nasiaknu uplne, tak je mozne, ze pretecu. Urcite si v skole men tie vlozky, je nebezpecne nechat si vlozku 8 hodin.Ja som si menila na gymnaziu vlozku na kazdej prestavke a este aj tak som pretiekla a potom som to musela maskovat svetrikmi okolo pasa:o)