Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
miselka007

Ahojte, chcela by som si kupit tabletky na spalovanie tukov Slim Detox Protect. Pozná ich niekto? Mate skusenosti? Nie su ani drahe ale v lekarnach ich nemaju, treba len objednat cez net. Tak tiez si chcem kupit caj guarana a chodit behavat. Podari sa mi takto schudnut? Vdaka za akekolvek prispevky :)

Nikita323

Ahoj Miselka007,tie tabletky mam aj ja a su fajn,za 20 dni ak ich beries pravidelne schudnes,ja som dala dole 1kg a 1/2 a som spokojna.Tabletky nie su na chudnutie,ale aby si mala mensiu chut na jedlo a hlavne na sladke :)

klarinka402

Som tu sice nova, ale uz aj na mna sa to zacina lepit. Po operacii kolena sa neviem dat stale akosi dokopy a zacina sa to prejavovat na vahe. Takze zacinam s upravou stravy. Nikdy som nebola dietovy typ. Akonahle som si precitala nieco, co by som mala dodrziavat pravidelne a rozmyslat nad tym, tak v hlave mi zapla kontrolka a moje telo reagovalo prave opacne a malo chut na to zakazane. Stale praktizujem ze jem pravidelne. Hlavne sa snazim ranajkovat a s detmi. Bez ranajok nik neodchadza z domu. Ked si povolim uzdu za tri dni citim na nohaviciach ze je zle, tak pribrzdim. Vzdy sa mi vaha pohybuje plus minus 3 kg. Ale teraz sa to uz akosi zacina prehupovat k zlej hranici, preto to musim riesit. Obratila som sa na odbornu pomoc, pretoze sama uz nevladzem a za pokus nic nedam  Rozhodla som sa pre neinvazivnu liposukciu, co znamena, ze to nieje ziadny zasah do tela. Tak prosim baby, ktore mate s tym skusenosti len piste mi ;) maja

radusik

ja som zatial zdravou stravou - celozrny chlebik, nizkotucne mliecne vyrobky, zeleninka, ovocie, papat 5x denne .....podarilo schudnut 3,5kg za mesiac :) chce to trpezlivost, este 10kg a pudem mat to co pred otehotnenim :)))))

miselka007

Dakujem vam vsetkym za prispevky, tak fajn, na tabletky sa vykaslem.. kupim si cajik a budem pekne chodit behavat.. zdravo sa stravovat a uvidime po case ako to pojde.. :) vdaka vsetkym

sloniatko

ahoj miselka.prosim ta tabletky nie.su to hodene peniaze von oknom ak chces schudnut tak zdravo-jest 5-6x denne pit vela vodycajov mineralku jest dost ovocia zeleninky tmave pecivko jogurt syr kvalitnu sunku atd ak chces pridaj sa k nam do temy kto bude chudnut so mnou?ja som schudla 5kg5mesiacov ide to ale pomalicky :)

neja

je mi ľúto ale žiadne tabletky ti nepomôžu nech sľubujú čokoľvek- vyskúšala som takmer všetko. Jediné čo nie je moc príjemné ale čo zaručene pomáha je ovládať sa a jesť skutočne čo najviac zeleniny- je to kríž -poznám to. A hýbať sa! Skutočne iná cesta neexistuje. Tak nevyhadzuj zbytočne peniaze do vzduchu. Radšej si kúp len nejaký výživový doplnok ako chróm a kombinuj to s pohybom a diétnou stravou. To znamená : cukor je tabu, so soľou opatrne a hlavne často jesť ale maličké porcie. ked budeš jesť často ale málo zrýchli sa ti metabolizmus a a tvoje telo nebude ukladať tuky a robiť si zásobu lebo bude vedieť že za chvíľu dostane nejakú energiu znova

miselka007

Vdaka Manu chao, jasne ze zacnem behat... ten caj som chcela hlavne koli tomu ze obsahuje aj kofeni aby som nemusela pit kavu.. chcela som prestat s kavou tak preto ma napadol ten cajik... a tie tebletky, neviem.. len som chcela vas nazor.. zatial nejdem nic kupovat :)

Manu chao

Nejedz žiadne hlúpe tabletky na chudnutie, zožeň si ten čaj a začni behať. A vlastne stačí, ak prOste začneš behať aj bez čaju, len začni behať. Je to najprirodzenejšie chudnutie.
Aby bolo jasné, do tabletiek na chudnutie sa nevyznám, vyjadril som iba svoj názor, čiže si to neber až tak k srdcu.

Len proste začni behať a vypsledky sa dostavia!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.