Zlá mienka

Príspevok v téme: Zlá mienka
Hmm777

Dobrý deň.Začalo sa to pred pol rokom.Ked som zmenil svoj \"imidž\" a nechal som si narásť dlhšie vlasy,ktoré som si začala upravovať,kedže som ich mal strapaté.A navyše,na krátke mi bolo videl pár \"vyrážok\".Začal tím najskôr brat,začal o mne šíriť zlú mienku.Praxujem ako kuchár v jednej reštaurácii.On tam praxoval tiež.Majstrom narozprával,že som GAY.Tí na druhý deň ma začali slovne napádať.Vo forme otázok : Ako to mám rád,Ským to mám rád,a dalej sa mi to nechce ani opisovať.Po 1 mesiaci,to narozprával aj rodičom.Začala sa šibačka.Vyšiel som si s partiou pošibať dievčatá (spolužiačky,a kamarátky).Prišiel som domov.Mama sa ma spýtala kde som bol,tak som jej odpovedal že som bol šibať.A otec vypustil z úst otázku.Alebo si bol šibať chlapcov.Začal som to teda riešiť nie celkom dobrou cestou.Drogami.Najskôr to boli ľahšie ako marihuana.No po čase to prešlo na tvrdšie.A takto sa to so mnou vlečie až do teraz.Neviem,ako dalej.Takto som si svoju \"pubertu\" nepredstavoval.

majkyy111

znie to dost fake.. zacat fetovat kvoli takymto klebetam moze realne asi len uplny idiot.. si si mal najst frajerku a mas to vyriesene.. ale vravim tato tema je fake...
vlastne dnes aj zacali prazdniny, takze je to jasne:D