nemam odvahu sa holit "tam dole"

Príspevok v téme: nemam odvahu sa holit "tam dole"
eva2574

ahojte baby, ako je to mozne, ze sa bojim holenia tam dole? sialene rychlo mi rastu chlpky, uz sa vidim, ako sa cele dni len mrvim a som nesvoja, musela by som sa holit kazdy druhy den, moja pokozka by potom vyzerala ako po utoku kanibalov... ale na druhej strane uz nechcem chodit zarastena (prosim nepohorsujte sa, ale ked nemam ziadneho partnera, pre koho to budem robit? mne to nevadi)... a okrem toho mi zarastaju chlpky, strasne... bude to vyzerat nechutne... pomozte prosim.. ako to vy zvyknete robit?

eva2574

hmm, urcite vyskusam :) dakujem za radu.. a ved toho sa bojim, vies, ze ked raz zacnem holit, je to zavazok a mne sa s tym urcite nebude chciet babrat :D problem mi dokonca robia aj nohy si oholit, lebo "nemam cas" :D uvidime, co to so mnou spravi... :)

Maoam

evka: BeBe :-)

ja som rozmyslala u seba nad laserom, este som sa neodhodlala, sice nemam tmave ani silne chlpky, som svetly typ, ale otravuje ma to vecne holenie :DD

eva2574

Maoam, aky detsky krem? tych je vela ;) mozno by to pomohlo aj mne... a na laser nemam, ide to fakt do penazi.. ale pocula som, ze proti zapalovaniu je dobry lactacid, s tym napenit, oholit a vraj sa z toho vobec vyrazky nerobia. skusala som po holeni aj zinkovu mast, ale zatial sa mi najviac osvedcil detsky puder... je to fakt zazrak

Maoam

ja pouzivam detsky krem :DD, lebo mam velmi citlivu pokozku

evka, mozno by v tvojom pripade bol riesenim laser? viem, ze to stoji prachy, ale ak mas take tmave a silnejsie chlpky, to by bolo mozno riesenim?

eva2574

Maoam, a ako sa ty osetrujes po holeni? ja si na nohy dam krem z lekarne na suchu pokozku a ked tak hore skusam len tak okrajovo, tak tam si dam riadne detskeho pudru. pocuj a ked sa oholim vecer, tak rano uz je vidiet cierne chlpky, do dalsieho vecera uz su take mikro, pokozka uz nie je hladka, ale uz taka "strniskova" :D fuu, ako mna by to ani netrapilo, ale raz pride partner, dnes su vsetci chlapi zvyknuti na dokonale vyholene a ja mam taky problem :/ bojim sa, ze ho to totalne odradi...

Maoam

evka a este nieco, lepsie je potom holit chlpky v intimnej zone, ked su troska dlhsie, cize nie kazdy den alebo kazdy druhy, to sa ti rychlo zapali, radsej hol iba 2x do tyzdna, vtedy su uz troska dlhsie, lahsie oholis a riziko podrazdenia a zapalu bude ovela nizsie, ziletka musi byt ostra, cim tupsia, tym horsie, ja volim Gilette (muzske), tie su super

Maoam

asi holis v protismere rastu chlpkov, vtedy sa robia vyrazky a zapaluje sa to, hol v smere rastu, no a neviem, ci nejako pokozku osetrujes PO holeni (intimna zona aj nohy), lebo asi nie, ked mas suchu pokozku potom

eva2574

jeej, dakujem baby, velmi ste mi pomohli, ja si totiz chplky okolo bikin vytrhavam, nech to aspon vonku netrci :D to vadi aj mne, ale zas zeby som si mala cele vytrhat, tak to teda nie :D
a co sa tyka ziletky, neviem, ake mate vy skusenosti, ale ja som si minule kupila tie z dmka, take ruzove, 5 v baleni, jednorazove a z nich sa mi zacali robit po oholeni chrasty na nohach, male, ale vela, vyzeralo to, akokeby som spadla a zosuchala si kozu... ake ziletky vy kupujete? tie sakramentsky drahe Venus? ci ako? lebo ja som s nohami nikdy nemala problem a sa bojim, ze ak vyskusam tam dole, co to so mnou spravi

galinka

Oholenie je určite lepšie z hygienického hľadiska a to hlavne teraz v lete. Skús si najskôr chĺpky len ostrihať a uvidíš, že pôjdeš aj do žiletky.