Sme dve sestry-dvojičky

Príspevok v téme: Sme dve sestry-dvojičky
Monika-Nika

Je to absurdné,čo som zistila,mám priateľa a včera som zistila,že s nim čakám dieťa-pozitívny test.Prespáva u nás už jeden rok a v septembri máme svadbu.No zitila som,že moje dvojča tiež čaká dieťa a prevalilo sa,že s nim aje v druhom mesiaci.Tiež planuje svadbu,no nastavajuceho nechcela povedať..a až teraz to vyšlo na povrch,lebo musela s tým vyjsť von,keď otec zakročil.
Je mi z toho na zvracanie.

alenka_maxova

Inak, Steevo, tvoje zakladne vzdelanie co sa tyka internetu asi daleko nesiaha, ale kym si urobis este viac hanby, nieco ti prezradim...Tvoju IP adresu vidime vsetci a vsetci vidime, ze si menis nicky a pises za viacerych ludi. To je oka, ked ta to bavi, ale je nam to uz smiesne :D :D

elly

polygamia je u nas zakazana! a casom by na to urcite prisli...musite si to nejako vyriesit, ale tu situaciu by som nechcela zazit..no ja by som sa neho nehnevala mozno trosku ved ste dvojicky, ovela viac by som zurila na sestru, ja by som ju asi zabila, samozrejme, ze nie doslova, lebo ona to spravila VEDOME, vedela, ze chodi s tebou a nie s nou, hnusne vyuzila situaciu,uprimne ak sa to stalo tak taku sestru by som v zivote nechcela a v zivote by som ju uz nechcela vidiet

alenka_maxova

:D :D
akoze draha slecna, tuto vetu myslis vazne?
"dufam,že sestra potratí-modlim sa za to"???
No...ja vas nelutujem, ani jednu. Ty, sestra, aj ten vas chlapec mate zrejme nizsie IQ, lebo toto, co tu citam sa nemoze udiat v rodine, kde je vsetko v poriadku :D On nevedel, ze strka svojho vtaka do tvojej sestry, ale zaujimave, ze to zjavne nevedela ani tvoja sestra :D Nuz, bezte za dakym terapeutom, kym svojim "rozumom" nenakazite aj tie nevinne deti :D

Monika-Nika3

To je najhoršie,že on chce obe a často si nás mýli i menom....Ty si dnes krasna Nika..a ja som Monika,buď je magor,alebo neviem..pritom je celkom vzdelaný,nie je vykvas.
Nič nieje vymyslené,všetko je tragiskutočné a nevieme z toho ven!
Ja si to nedam vziať,sestra tiež nechce a on jednej povie,že ju chce aj druhej.

Čo by sa stalo,keby mal obe...keď sa môžu ty Gayovia brať,prečo by nemohol muž dve ženy mať? Možno tak,že jednu uradne a druhu...no ale to by sme zas sa pobili so sestrou....
Čo by nato naša vlada povedala.....

Už nepíšte,je to všetko v kybli!!!!