Dokončenie VŠ

Msaska

a nie je to napr. tak aj ze ked sa niekomu takato situacia vyvinie tak ze radsej nechaju celu skolu pripadne skusia inu skolu ? alebo odzaciatku iny odbor? hm?

Msaska

ano studijny nam odporucila aj ta pani..
lenze ja som den predtym studovala studijny nic tam nebolo o uznavani kreditov v tomto smere... jedine spomenute raz ze metodicke pokyny uznavania..tak som otvorial tie a su tam moznosti uznania kreditov najhorsie C ale v pripade prestupu z inej skoly atd..nic pri vyluceni alebo znova nastupeni do skoly..takze preco... a v studijnom toho bolo este menej ohladom kreditov..iba take zakladne info.. takze nvm fakt .. konkretne studijny na fakulte..

winki

aka to je škola?

zožen ši študijný poriadok a poriadne preštuduj malo by tam byť písená aj uznávanie skúšok a veci ohľadom toho a potom to pekny roztvor na študijnom. Inak na niektorých školách sú tie študijné referentky asi len sedenie a pitie kávičky.

Msaska

Ďakujem Vám.
no ja netuším ako je to u nás, keďže na študijnom nám veľmi neporadili... nechceli poradiť.
Prihlášky podávali vo februári, do konca februára to bolo myslím... a o predĺženom termíne neviem, takže neviem či je vôbec možné až do augusta pretože na tejto škole sa dosť hlási a myslím že sa to robí na odbory kde nemajú dostatok ľudí.
takže až o rok.. :(

dedy

u nás ak si si chcel niečo uznať, tak si musel ísť za daným profákom, zistiť si, či ti to uzná, pár spolužiakov si znovu podávalo prihlášky a potom len obehávali profákov a záležalo od nich či ti predmet uznali alebo nie, niektorí neuznávali nič, niektorí aspoň zápočty, niektorí len známky A,B a niektorí bez problémov všetko, tak asi záleží od školy

winki

Nemusí nič obehávať jednoducho si dá žiadosť o uznanie predmetov a hotovo a uznávajú sa všetky aj Ečkové pokiaľ su na tej istej škole na druhej škole je to už na uvažený ganta daného predmetu a nie jednotlivých profesorov.

Teraz ked príde papier o vylúčený tak smer urad práce potom podať prihlášku a šupity na príjimačky po prijímačkách na študijné vyplniť žiadosť o uznanie a pootom ti prijde papier že ťa zaradili do druhého ročníka alebo ako ti to vychádza a potom si kľudne možeš zapísať aj predmety z tretiaku.....a si tam.