Útek z tejto civilizácie - Papua Nová Guinea, Laos, Kambodža, Malajzia...

Príspevok v téme: Útek z tejto civilizácie - Papua Nová Guinea, Laos, Kambodža, Malajzia...
KBPK_

Ahojte. S partnerom sa plánujeme odsťahovať do vyššie uvedených krajín. Preč z tejto organizovanej spoločnosti.... Neplánujeme sa vrátiť.
Aký máte názor vy na niečo podobné? Premýšľali ste o tom niekedy?
Veľmi rada si prečítam vaše názory, ale len ak sú nevýsmešné a seriózne ;-)
Ďakujem a všetkým prajem pekný zvyšok nedele ;-)

Joo

Ovecka myslis ,ze by som to nezvladla ??? .... neviem preco ludia v Europe v stredoveku hladovali ja moc Europu nepoznam ,ale zoznamujeme sa

0vecka

2 Joo si to predstavujes ako hurvinek valku :-D ... co si mylsis preco ti ludia obcas hladuju ... a preco bolo velke hladovanie v stredoku aj v europe?

Joo

to moze byt sranda zivot medzi domorodcami ja by nevahala ....mne uz toto meranie casu (sikovno tam ,este stihnut toto ,este tamto) lezie dobre na nervy .... len tak pobehovat po buši nahá ,strapatá .... no jo , to je ono

Vemeno

Zo vsetkych krajin, ktore si spomenula, by si sa velmi rychlo vratila domov. Aj to by si musela mat velke stastie. To nie su krajiny pre babovky.

chladomor

Myslíš takýchto Papuáncov?
1.bp.blogspot.com
Vraj majú zakázané chodiť takto "oblečení" do obchodov, ale to sa stáva asi len zriedka, napríklad keď niekoho z kmeňa vyšlú na "druhý koniec sveta" po soľ :-)