exzamestnavatel

anamarie

Neries, nababri sa v tom, len to budes zbytocne rozmazavat a vyzerat ako hlupak ty. Naco si vesias fotky na verejnu siet a ako kolegyne si davas medzi priatelov? Internet je dobry sluha, ale zly pan.

hviezda01

...tak dnes som zistila,ze napisala text,ktory som pisala na fb,vytlacila si moju fotku aj s menom,a koluje to po firme...mne nevadi,ze skopirovala a vytlacila text,na tom,co som napisala si stojim,a budem to tvrdit stale...ale vadi mi to,ze zverejnuje moju fotku..ako si to moze dovolit?a dokonca tu fotku rozmnozil moj nadriadenz,ked som komunikovala skolegynou,tak mi este povedala,ze ona nemoye ya to,ye ju rozmnozili,ze ona priniesla len jednu fotku...normalne som nenachadzala slova...

hviezda01

len moja tvaricka peknucka...ixixixi...mozno by som jej mala podakovat,co povies?...ze som taka popularna...ja uz sama neviem,ci mam nadavat,alebo si z thoho robit srandu...:-((

hviezda01

tak trapi ma to...ale zase nie az tak,zeby som kvoli tomu nespala...len mam nervy,co si to dovolila...jedine,z coho mam strach je to,ze by nahodou foto zneuzila na nete..aj ked pevne verim,ze az taka svina neni

hviezda01

ano...foto tvare aj s textom,ktory som tam napisala...ale nic vulgarne,ani som nikoho menovite neuviedla...je to chudera