Kvalitná čistá Spirulina?

Príspevok v téme: Kvalitná čistá Spirulina?
LucyInTheSky

Ahojte, ak viete, poraďte, cena nehrá až takú veľkú rolu, ale zas nemusí byť premrštená, hlavne, aby bola kvalita. Ďakujem za vaše názory!

Všimla som si, že z bio sú tak o 9 eur drahšie, no kto mi zaručí skutočnú kvalitu . Jedna milá lekárnička mi povedala, že mi objedná 150 tabletovú za 26 eur (!), bohužiaľ značku si nepamätám, len viem, že je údajne jedna z najkvalitnejších... spomínala, že je pôvodná, či niečo také, pôvodne rastie v Titicaca (asi myslela Texcoco?)... Všeobecne som si všimla, že predajci moc o svojich produktoch nevedeli, či už v bio, alebo lekárne, táto jediná sa chytila, ale ktovie...

Lalikar

Chcela so si zobrať spirulinu čo ste tu opisovali, no nakoniec som si kúpila chlorellu pyrenoidosu Green Ways, vraj je lepšia. Kamarádka mi ju odporúčala, že má s ňou výborné skúsenosti. Viete mi niekto vysvetliť rozdiel medzi nimi? -odkaz odstránený- a www.dobrezdravie.sk

bejby

Ja mam osvedcenu spirulinu 1200tbl za 26€ v bio kvalite, objednavam z nutrimas.sk, je tam viac baleni na vyber: -odkaz odstránený-

matcha

Ja som spokojna s mojou od Earthrise,pestovana v Kalifornii, objednane z Iherbu, preferujem praskovu formu bez aditiv, chutovo vyborna da sa pit len zmiesana s vodou.

Matúš L.

Ahoj nikki,
ja objednavam tiez uz iba tu Hawaii Pacifica z -odkaz ostraneny- a som velmi spokojny. Pozri si tam referencie.