pichanie v očiach po operacii

Príspevok v téme: pichanie v očiach po operacii
lenka K.

mojej mamine 60 r. pred skoro dvoma mesiacmi operovali obe očí na šedý zákal. Všetko prebehlo OK, trošku jej po operácii vnutri opuchlo oko, ale prešlo to a už ani nekvapkáme nič. Ale stále ju v očiach pichá, slzia jej aj štípu. Čím to môže byť ? lekár hovorí, že sa všetko OK..ale maminka trpí, dnes už aj plakala, že lutuje, že sa na to dala...

lenka K.

lenka ďakujem, maminka sa aspon upokojila, že to nemá sama. Ani nás nenapadlo, že stehy musia nejako vyjsť, mysleli sme že sa vstrebú. Síce ona si odsledovala, že to pichanie a slzenie má hlavne navečer ale asi je to tým, že sú oči unavené. Ešte raz veľké ďakujem

lenkaxx

aj mne operovali zákal a prvé oko som mala horšie lebo som to mala prezreté museli robiť rez a vložili mi šošovku. je to od novembra a ešte sa mi stane že sa mi uvolní rozpadnutý steh a škriabe. potom mi vyjde akokeby taká ostra kaprina. je to trošku nepríjemné ale lekár mi doporučil očné kvapky s lekárne nie antibiotické ale očné slzy alebo niečo podobné a to si občas kvapnem aby oko nebolo suché. zdravím vašu maminu a odkazujem jej že nech je rada že zas vidí ved svet je krasny a všetko potrebuje čas ved ak lekár povedal že je to v poriadku nemá dôvod plakať a lutovať, no to by mohla potom keby sa operacia nepodarila a ona by zostala slepá.