Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kniec sveta 2012

Joo

Ovecka ja sa neriadim ziadnou knizkou a ani nikomu nevnucujem moj nazor ,naopak ,rada si precitam cokolvek od kohokolvek, pokial to nie je clovek slepo oddany nejakemu fanatickemu "uceniu"... v tom pripade ustupujem (obcas aj nie) ,nakolko sa nepotrebujem hadat tu na fore ,pretoze by sa ti tema uzamkla a to by som nerada zapricinila ..... ze jokl ? :D

0vecka

2 Joo tu tvoju knizku s pochybnym podvodom snad nebudeme brat vazne... vcera som si do dennicka napisal ze sa do roku 2015 stanem milionarom :-D takze sa to urcit estane uz sa tesim :)

jokl

Milý Joo tebe odporucam stiahnut si aplikaciu: Zamyslenie na každý deň.
Je to krátké zamyslenie, kde sa ti otvoria oči. V opacnom pripade, sa ti oči otvoria, keď sa ti ZATVORIA.

sweater*

tak jako ja dufam ze to takto nedopadne, ja si nezelam pad ekonomickeho systemu a ten nasledny bordel co by nastal... a zase nemci su snazivci, to je jasne vidno, ale vies jako to chodi tazke zavazie stiahne aj toho najlepsieho plavca pod hladinu...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.