Nemám žiadne prsia :(

Príspevok v téme: Nemám žiadne prsia :(
Anonim

Mám 12 rokov a nemám žiadne prsia :( Mne to ani tak nevadí že nemám prsia ale v triede majú všetky baby prsia aj ked ich nemajú nejaké mega ale majú aspoň nejaké .. Cítim sa veľmi trápne keď nemám prsia,, Som v 6.triede a už aj piatačky majú väčšie prsia ako ja..Je to dosť ťažké na psychyku. Každý deň keď prídem do triedy cítim sa trápne a chaLani si zo mna robia srandu že mám malé prsia a ponižujú ma :( A dúfam že teraz cez leto mi aspoň trochu narastú .. Ale mám další problém, že keď mi narastú ako to povedať mame? Veľmi sa hanbím jej to povedať a už teraz nad tým rozmýšľam... Keby ste mi niektorá poradili bola by som veľmi vďačná :)

alenka_maxova

probuh, naco jej tu pisete tieto duchaplne veci? Tym jej absolutne nepomozete...Nevie si selektovat vlastne nazory a postoje, nebude to vediet urobit ani s tymi nasimi...

Anonim, neboj sa porozpravat s maminou. Urcite vyzerala v tvojom veku presne tak, ako ty.

papapa

ahaha, koho zaujima vase detstvo, vase detstvo uz neexistuje.

Anonimka, jednoducho nemas prsia. Nic s tym neurobis. Uvedom si to.

Deaaa

alenka, máš pravdu, ale som zvedavá, ak raz budem mať ja deti, tak v koľkých rokoch budú riešiť takého veci.. v 10tich? menej? :-D hranica ide stále nižšie a nižšie :-D

alenka_maxova

Deaa, ja tomu uplne rozumiem, tiez som si riadne "kusla do jazyka", aby som tu nenapisala cosi, co by jej este viac ublizilo. Kym sme my behali po vonku ako dive a jedli chleba s maslom, dnesne deti riesia to, ci su v 12 dostatocne vyvinute. Ale takto to bude vzdy...Mne starka ako malej vravievala, aki boli oni a aki sme my. A toto iste robim aj ja teraz....Porovnavam aki sme boli my a ake su deti dnes :)

linda754455

nic si z toho nerob mame to mozes normalne povedat a po lete by si si mohla kupit taku mensie pusapku mozno pomoze :D ale najlepsie by bolo sa na to vykaslat mas iba 12 narastu neboj :D

Deaaa

alenka, ale keby mala dajme tomu 15, 16 tak dobre, je vo veku že sa chce páčiť a tak, ale 12 ročné? porovnáva sa so spolužiačkami kt. majú na hrudníku akurát tak gombíky, viem že nereagujem príjemne, ale na takýto príspevok mi ani nedá napísať niečo rozumné

alenka_maxova

Deaaa, ja v jej veku som si ani nevsimla, ci dake prsia mam alebo nie... :D Bolo mi to totalne ukradnute a take som bolo hrde na vsetko, co som dosiahla, ze to "prechcilo" vsetko, co som nemala :) Ale treba brat do uvahy, ake dnesne deti su...Su neskutocne, tak ako pises, nevyrovnane...Su totalne odlisne, ako sme boli my. CHod do temy sexulogia a zistis, ze 12 rocne maju normalne uz sex! Tieto deti maju velke problemy s ucenim, napisat sloh, v ktorom opisu svoje pocity je pre nich nocna mora...Nemaju ziadne plany, zaujima ich hlavne co si kto pridal nove na FB...Takze preto bohuzial riesia taketo veci. O cosi nizsie mas temu, kde sa dievcatko chce zabit, ale ked si precitas tu temu, ani nevies preco...Taketo to dnes je