Chcem schudnut 30 kg kto sa prida?

ivana12

kocky ako vam to dnes islo?
Ja som dnes mala :
ráno - melon
obed - gofry (neodolala som jednemu kusku)
olovrant - marhule
vecera - biely jogurt s mini kesikmi bebe :))

ivana12

atomka - nikto tu nechce byt anorektickou! chceme sa len dostat na normalnu vahu a netrpiet ziadnou nadvahou ci obezitou...

Ellisa

milá atomka ,

nám "neperie" z anorektičiek, to nechce byť ani jedna z nás, ale ak ti nič nehovorí pojem dobre sa cítiť, tak potom nám nevypisuj hlúposti, väčšina z nás je vo veku, kedy pubertálne výstrelky už nehrozia.

Ostatným kočkám, je dobré niečo so sebou robiť, ak nie som vnútorne spokojná, robí to človek pre vlastné zdravie, samozrejme to netreba preháňať!

Moja včerajší jedálniček:
R - 3 dcl acidko, čierne káva, 1/2 l bylinkový čaj
D - žltý a červený melón
O - kus kus s baklažánom, cukinou, čierna káva
O - 10 dkg tvrdý syr, 1 paradajka,
V - tuniak 1 paradajka, 1/2 šalátovej uhorky

45 min stacionár bike
45 min kalanetika

3 l vody+ čaje

atomka

chcem pribať ...pridate sa ku mne??????????!!!!!!!!!!! Vám už z tých anorektičiek perie!!!!!!!!!!!! Majte sa rady ,také aké ste!!!!!!!!!!!! A vážte si že ste zdravééééééééééé

zuzik11

Ahojte, stále ak sa tu píše o diéte, prídem neskoro. Môžem sa pridať? Mám 20, 172 cm. a 76 kg, a chcem zhodiť aspoň 10 kíl . príjmete ma k sebe?:) inač, ja už držím diétu, v takom zmysle že posledné jedlo je o 18, a obmedzujem biele pečivo a vyrobky z bielej múky. nedá sa uplne, ale snažím sa. behať nemožem som po 2. operácii kolena ale mám rotanu. ten kruh na točenie.. :)

ivana12

kocky, dufam ze to zvladneme a je jedno v akom veku sme :))
Ja som dnes mala
rano - jablko
obed - tekvicova polievka a grahamove cestoviny so syrom
vecera - cerealny chcela, sunka a zelenina
A podvecer som sa bola bicyklovat :)

evula22232

Malaanka, je super že si tu medzi nami, moja mama má len o rok menej má 161 cm a 77 kg a tiež by chcela schudnúť aspoň 10 kg.
Moja mama to praktizuje rýchlou chôdzou denne aspoň hodinu, obmedzila sladké a mastné a chudneme spolu, teraz cez leto viec zeleniny a ovocia.
Tiež jej to ide ťažšie, v tom veku sa už pomalšie chudne je po menopauze a po operácii žlčníka a doma je na dôchodku.
Ja som dnes jedla:
ráno: muffin / porušila som/
obed: tekvicová omáčka plus vajíčko
večer: varené zemiaky s kyslým mliekom
a vela vody prechadzka večer