Chcem schudnut 30 kg kto sa prida?

Lucka195

Zdravim:)
no, dnes rano som bola behat a dala som si zlty melon (asi 4 kusky) a 2 marhule. A vodu samozrejme. Dnes mam vitaminovy den, co mi vyhovuje, lebo v tychto teplotach je to take osviezujuce :)
Chcela som sa vas opytat ci s touto diettou uz mate skusenosti a ze co myslite, kolko sa da schudnut za 8 tyzdnov?
Drzim palce a pevnu volu!

evula22232

Myslím si: kto začal so zdravým životným štýlom, / samozrejme nemyslím tým nejakú drastickú diétu / musí ho dodržiavať doživotne. Ja som mávala keď som mala 20 - 25 rokov 53 kg. Potom som pribrala na 80 v 30 tke a neskôr emocionálnym jedením som to dohnala na 100 kg.Mala som depky a zaháňala som to jedlom.Už nikdy ak sa teda bude dať takúto chybu neurobím. Stačí mi naozaj jesť 3 krát denne / mne už pomalšie spaľuje/, sem tam sa dá ospravedlniť nejaký prehrešok ale som odhodlaná dodržiavať toto dlhodobo.
No však uvidíme ako mi to pôjde...

evula22232

Ja dnes:
ráno: lečo s celozrnným rožkom
obed: kura, zemiaky, šalát
večera: to čo na raňajky
a vela vody.
u nás sa chystá na nejakú búrku neviem či sa ochladí ale tiež behám raz von raz som dnu a doučujem takže nemám čas myslieť na jedlo. Zatiaľ mi to stačí čo jedávam.
Neviem ešte čo budem okolo ôsmej ale nejakú zeleninku asi.

ivana12

Mna teda zaludok vobec neboli ked jem na ranajky ovocie praveze sa tak citim lepsie ako keby som zjedla chlieb alebo jogurt.

Daj si Coottage Cheess na veceru a ked budes mat pocit hladu daj si nejaku zeleninku - napr. mrkvu, paradajku alebo kalerab... mna vzdy potom hlad prejde :)

ina prezyvka

ja veceriam take normalnejsie jedlo o 17, zeleninovy salat so syrom, alebo kura so salatom a tak, potom cvicim a o 20 mam cottage so zeleninou

malaanka

kočky,nebolí vás žalúdok,keď máte na raňajky ovocie?Lebo mňa áno.
Preto radšej raňajkujem celozrnný chlieb s pažítkovou pomazánkou.
Na desiatu ovocie.
Mám problém s večerami.Čo večerievate,aby ste potom už neboli hladné?
Lebo ja zjem Coottage Cheess a som ešte hladná.
A okolo ôsmej by som znovu jedla.

ivana12

ano je to dost malo ale vobec nie som hladna je to aj preto ze v tomno teple mi nechuti jest.. hlavne vela pijem.

jest trikrat denne mi vyhovuje a ked som hladna dam si zeleninu alebo ovocie.

dnes som mala:
rano - postruhane jablka s mrkvou
obed - brokolicovo-syrova polievka s celozrnnym chlebikom :)

ina prezyvka

baby, jete tak malo.. nevydrzite s dietou dlho.. nie ste hladne, ked jete iba 3x denne a na ranaky iba ovocie, na veceru kalerab?
ja dnes ranajky: krajec celozrnneho chleba so sunkou a 2 paradajky
desiata: activia biela, 2 lyzice ovsakov, 2 marhule
obed: hrachovo - zemiakova polievka