Chcem schudnut 30 kg kto sa prida?

Lucka195

cavte kocky:)
ja by som sa k vam pridala, uz ju drzim 2 tyzdne, 1.tyzden som dala dole 2 kg, tento tyzden nic, neporusujem a vela cvicim.
Tiez mam 165 cm a 102 kg.
Dnes na ranajky 2 kiwi a obed pizza s hribami (domaca)
Chcela by som ist mininamlne na 80 kg.
Drzim palce:)

ivana12

ja mam dole 1,5 kg... ale prestala som jest podla diety Antónie Mačingovej.. vobec mi to nevyhovalo stale som mala pocit hladu no niektore jedla si odtial robim.. teraz jedavam menej a zdravsie a zrejme to funguje :)

Ja som dnes mala :
rano - ovocie /jablko a broskynu/
obed - kuracie maso so zeleninou a kuskom celozrnneho chleba
vecera - karelab

evula22232

No, zablúdila som tu zas:::-DDD,od min. týždňa mínus 1 kg...pomaličky to ide, večerať sa snažím okolo šiestej a potom už len nejakú mrkvu alebo kaleráb, mňam mám rada kaleráb.Ako ste na tom vy?
Dnes som jedla:
raňajky: celozrnný rožok, jogurt
obed: špagety s kečupom vajíčkom cesnakom a syrom / mne to chutí/
večera:otec priniesol veĺa marhúľ zo záhrady tak som si dala asi pol kg
kaleráb okolo osmej

ivana12

som presne na tom tak isto tiez mam skoro 100 kg a vysku 168 cm a mam 20 rokov takze je cas na zmenu lebo toto je uplna katastrooofa

noMoreFat

Ahojte kocky mozem sa k vam pridať ? Ja chudnem od marca , myslela som ze v lete uz budem mat o 30 kg. menej ale prd...nemam taku pevnu volu ako kedysi. Zatial som schudla 7 kg. a chcem este 20kg. Takze rada by som sa pridala. Zacinam od dnes ! Musime sa tu podporovat a pisat čo sme zjedli. Tešim sa na spoluprácu. Mala som skoro 100 kg čo je riadna katastrofa pri mojej vyške 168 cm , je tu ešte niekto taky?