Vysadila som antikoncepciu Chloe-budem mať menzes?

Príspevok v téme: Vysadila som antikoncepciu Chloe-budem mať menzes?
Anjelik 1805

Zdravím :-)

Asi pred mesiacom som vysadila antikoncepciu chloe.
Brala som ju už 4 roky a posledné dni mi to už vadilo, tak som si povedala dosť.
Počas antikoncepcie som pribrala a cítila sa tak nafúknuto.
Prestala som ju brať tak, že hneď na to som mala neaktívne tabletky, čiže mi prišla menštruácia.
Mala som ju tak ako keby som brala tabletky, čiže 5 dní a bola normálna.
Po dvoch týždňoch ma trocha pobolieval pravý vaječník a vždy keď som bola na wc a utrela sa, tak som tam mala trocha krvi, ako keď sa začína menštruácia.
Dala som si malú vložku a dva dni mi to tak trvalo.
Teraz je všetko ok.
A inak po jej dobraní sa cítim skvelo, aj chudnem a aj kvôli tomu že to neberiem mi ide váha pekne dole.
Pupáky mám tak ako vždy, pár na tvári, ale inak výrazná zmena nie je.
Len sa chcem opýtať, či máte s tým niektorá skúsenosť?
Keď ste dobrali túto antikoncepciu, či Vám prišla menštruácia normálne po 28dňoch alebo ste museli ísť gynekológovi?

Ďakujem Vám za pomoc.

alenka_maxova

nuz dievcata...je to svinstvo ako citam. Uz sa tesim, az to vysadim a najdem si iny sposob pred otehotnenim :) Anjelik, mam otazku, pises "no ja som hak nebrala ale chloe a to je rozdiel". Aky je rozdiel medzi hak a chloe? Ved chloe je hak s tym, ze nemusi byt primarne pouzita ako ochrana pred nechcenym tehotenstvom... :) Ci ako myslis ten "rozdiel"?

alexandraaaa

ja som ju tiez brala velmi dlho teda este beriem pretoze bez nej nemam kramy, a vlastne aj kvoli tomu som ju zacala brat. ked som vysadila, samozrejme menstruacia nikdy neprisla.a tak sa musim dopovat antikoncepciou uz 4 rok...

Anjelik1805

no ja som hak nebrala ale chloe a to je rozdiel...chloe je urcene presne na odstranenie ankne...vravela mi to aj sestricka, ze ak to budem brat 5 rokov tak sa mi vobec nevratia...ja som na akne vyskusala vsetko, ale prave toto mi pomohlo a nevidim ziadny rozdiel v mojej pleti, skor si myslim, ze sa mi polepsila, ale to bude asi tym chudnutim, pretoze vsetko je v strave, co jes tak taku mas plet, viem to podla seba, pretoze ak si dam stiplave vyhadze ma, ak si dam cokoladu vyhadze ma, a ak si to nedam mam ju v poriadku...ja som len zvedava, ci mi pride menstruacia, pretoze som citala, ze mnohym neprisla hned, ze museli ist na vyvolavacku a tak...to ma zaujima najviac...pretoze sa necitim zle, nemam ziadne zmeny a tak isto odporucam brat trojsilu v podobe tabletiek - zinok, vápnik a horcik, pretoze mi to odporucila jedna znama a ma pravdu zabera to. Ked niekto prestane brat tabletky, tak ma vykyvy, pretoze telo sa spametava to viem, no tieto tabletky, teda jedna v ktorej su tieto tri veci obsiahnute, pomaha. Tento priebeh je velmi skvely, mala som menstruaciu po dobrani, pretoze som to prestala brat pri neaktivnych ked dostane clovek menstruaciu a bolo mi hrozne, no ked som si dala dve denne tak mi to velmi pomohlo. mozem to brat kazdy den po jednej tabletke a clovek sa citi fit. verte mi. no som zvedava ci tu menstruaciu po 28 dnoch dostanem ked chloe uz neberiem...

hsfrjdsn

a to som pred nasadenim nemala ziadne vazne proboemy s pletou . no po vysadeni to bolo dost zle. a hak som nebrala ani rok. aj tu na fore si mozes precitat vela rovnakych skusenosti

hsfrjdsn

potom som zacala hak uzivat znova.
plet sa ti zhorsi na100% . uz len preto ze si brala tu najsilnejsiu hak a brala si ju dlho. navyse si problemy s pletou mala uz predtym. ja som ja som tiez mala plet stale rovnaku. az po tych 3-4 mesiacoch sa rapidne zhorsila. hak ziadny vnutorny problem nevyriesi a uz vobec nie problem s akne. po vysadeni je vsetko spat ale v horsom stave

Anjelik1805

ale potom to uz bolo v poriadku nie? Myslim menstruacia, chodi ti uz pravidelne?
no ja si myslim ze sa nevyhadzem, pretoze mam plet stale rovnaku...viem ze sa mi po nej plet vyliecila uplne, zvnutra sa to podchytilo a je to ok...

hsfrjdsn

ja som ju brala necely rok. po vysadeni mi M nechodila uplne pravidelne, ale zhruba ano. ale nie kazdych 28dni ako s hak. neskor mi meskala 2tyzdne. po 3-4mesiacoch sa mi tak vyhadzala plet, ze taku hroznu som ju Asi nikdy nemala

Anjelik1805

no ja som sa tiež pýtala gynekológa, keď mi ju nasadil znova po roku, že som počula, že sa nemá tak dlho brať a on na to, že je to ok...no ja som to brala hlavne kvôli pleti, pretože som ju mala veľmi zlú ap potrebovala som ju vyliečiť z vnútra...na to som mala aj partnera, tak som si ju nechala...ale teraz ju už nechcem, pretože mi to už vadilo po takomto dlhom čase...som zvedavá ako bude moje telo reagovať, no zatiaľ je všetko v poriadku...uvidím či menštruáciu dostanem alebo nie...ak hej tak budem spokojná a ak nie tak budem musieť ísť gynekológovi...a aj preto som ju prestala brať, pretože chcem aby sa moje telo od toho za dva či tri roky riadne vyčistilo, pretože chcem bábätko...ak niekto vie niečo o tejto antikoncepcii viacej kľudne napíšte som zvedavá...ďakujem...

alenka_maxova

pokial viem, chloe sa nesmie takto dlho brat. Ja ju mam rok aj cosi, ale po prazdninach ju idem vysadit. Takze sama som zvedava, ako budem "rozhadzana"...Viem, ze vratit sa do normalu trva dlhy cas, takze bud kludna. Alebo sa chod poradit s gyndou, za to nic nedas. Ak by som sa mala znovu rozhodnut, ci si ANT nasadim, neurobim to. Kym ju beriem, je vsetko oka...ale tie stavy po vysadeni su strasne...