Znovu potracam..

Príspevok v téme: Znovu potracam..
LULU32

Viem, ze cez net mi nikto nepomoze, ale aspon to dam zo seba von.
Zistila som ze som opat tehu, aj ked som sa najprv bala koli okolnostian, nakoniec sa predsa na babo tesim.
A znovu zly sen, spinenie, postupne krvave stopy, duphaston, nic nepomaha, uz len cakat par dni na ultrazvuk.,,,,
Neviem, preco to osud tak zariadi, kto tuzi po dietati nedocka sa.....

opica

ono, nie je na tomto fore zakazane robit reklamy?
niekedy mam pocit, ze niektori jednotlivci si bachnu reklamu do kazdej temy na svoje vyzivove doplnky a podobne chobotiny...

v prvom rade zabudni na alternative a vyzivove doplnky..ak sa to teraz nepodari, treba ist na vysterenia, ktore odhalia pricinu, kde to moze byt...
ak mas normalenheo gynekologa, ten ta urcite posle, lebo dva potraty zrejme nahoda nebudu

marcelina78

toto napisal moj gynekolog, kory uzivanie kyseliny listovej velmi odporuca uz pred pocatim, ma s tym svoje skusenoti, dlho sa tym zaobera
tehotenstvo.rodinka.sk

LULU32

Dakujem vam vsetkym za reakcie, zatial som este doma, nezacala som viac krvacat ako pri prvom potrate.

O par dni ma caka ultrazvuk, aby sa potvrdila alebo vyvratila aktivita plodu.
Ja si uz myslim, ze ziadna nie je.

Mam nejake zdravotne neprijemnosti, ale vela mamiciek malo a donosilo zdrave dieta, a stravujem sa podla mna velmi zdravo, vela zeleniny, ovocia, jem aj maso, nefajcim ,nepijem dokonca mi prestala chutit kava.

krvinka23

ahoj LULU32...moze to byt aj trombofiliou ako pisala ddana...mne boli robene testy, pretoze v rodine mame taky problem s krvou, takze testy boli robene aj detom...nieco som samozrejme zdedila, ale zatial nemusim brat vraj ziadne lieky, len chodit kazdy rok na kontrolu...najprv som si myslela, ze to nebude nic vazne, ale potom som si precitala o tom na nete, ze to moze sposobovat take problemy ake mas ty co som sa velmi nepotesila, ale, mamicky tiez pisali, ze pocas tehotenstva museli brat injekcie na riedenie krvi a, ze to dopadlo v poriadku...takze nezufaj a urcite by ti uz tvoj gynekolog, alebo skor hematolog mal davno spravit uz tieto testy...drzim palce

RNG

Alchemilka je vyborna bylina na rozne hormonalne problemy, ale ja viac doverujem doplnaniu toho, co zrejme telu chyba v jeho prirodzenych hormonoch, kvoli comu moze byt spontanny potrat.
Tt. progesteronovy doplnok je zrejme klinicky ucinny, preto sa lekari snazia predpisat nieco na progesteron, ale volia patentovany chemicky liek, co sa sprava ako progesteron ciastocne, ale to nie je v ziadnom pripade prirodzeny progesteron pre nase telo.

Zahravanie sa z hormonami je vseobecne nebezpecna hra, ale ked je treba vyrovnat hladiny z roznych dovodov, lekari by mali volit prirodne hormony alebo prirodzene doplnky na ne, a nie synteticke chemikalie, co sa im podla farmacie ciastocne podobaju, hoci ako patentovane latky su v prirode sa nenachadzajuce(priorita pri podavani patentov hovori, ze ziadatel musi dokazat, ze dana latka nikdy nikde neexistovala a on ju prvy stvoril, tj hra na Stvoritela...)nuz a nove latky, ktore pred tym neexistovali patria do definicie chemickeho a biologickeho zamorenia.

betonarka

to je mi luto co sa ti stalo a deje, viem presne co prezivas, tiez som tak isto potratila, a cakam ci sa mi podari druhy krat otehotniet... drzim ti palce, aby to teraz dobre dopadlo... Pekne lez a nic nerob... Toto by sa zenam stavat nemalo... Ja ked som krvacala a bala sa o svoje dietatko a vtedy mi niekto povedal, ze znama ide na potrat, tak som bola nahnevana, smutna a neviem co vsetko... na to sa ani nedalo nic povedat... Este raz, skus sa upokojit (viem, ze to nejde- su chvilky kedy si hovoris bude to dobre a potom to na teba dolahne, ale skus vydrzat), odpocivaj, ani nevies ako ti drzim palceky, lebo i ja dufam, ze sa mi to uz druhy krat nestane...

GoFruit

Aj ja som krvacala a predpisali mi duphaston ale nebrala som ho. Cítila som že to nie je dobré pre dieťatko. A ono ostalo. Doverovala som svojmu telu.
Ináč možno tí chýbajú dáke vitamíny.