Co znamena ked chlap ma tvrdeho-sex

alenka_maxova

Jooo, asi si to nepochopila, ale robila som si svojim vcerajsim prispevkom srandu. Myslela som, ze ironiu toho prispevku pochopi snad kazdy s vyssim IQ, ale akosi som podcenila ludi :D :D Takze este raz, bolo to myslene ironicky...

J111

Ale jej to nie je jasne. Ak jej nechces poradit, tak na co pisete blbosti. A ako to potom zisti, ked bude mat osemnast? Co dosiahne nejake osvietenie? Ha, ha, ha, na tom som sa dobre pobavil. Nic sa neboj dievca, vsetko bude dobre, len aj ty musis trochu chciet a necakat, ze chlap za teba vsetko spravi, aj teba:D Ty este nemas take potreby a chut na sex?

Joo

Co znamena ... ano ,bolo to myslene zo srandy, reagovala som na alenka_maxova prispevok samozrejme ,ze nie zo zamerom uražať niekoho .... rozosmial ma prispevok od alenky (včera : 23:24) ,tak som reagovala :))

±

co znamena
samozrejme, ze pri kazdej... A este by si mala vediet, ze cim viac dievcat je okolo, tym efekt je ucinejsi, takze preto chodia dievcata vzdy vo dvojoci minimalne :D

alenka_maxova

Co znamena, to malo byt zo srandy posledne dva prispevky. Ako, nikto uceny z neba nespadol, ale tvoje otazky su vazne funny :)

Joo

no mas to dievca u neho asi nahnute (len do stvrtky) .... treba sa snazit nesplynut s bytovym zariadenim v domacnosti :)

alenka_maxova

:D :D :D a co znamena, ked mu stoji len do polovice??? :D A ked len do stvrtky? To ho asi moc nepritahujem, coo? :D ahahaha