Co znamena ked chlap ma tvrdeho-sex

J111

Chlapovi stoji len ked je velmi vzruseny alebo nemal dlho sex. To su mi ale rady, ked budes mat osemnast:D Co ju akoze potom nieco osvieti???:DDD

co znamena

dakujem vsetkym za odpovede:) a aj tym ktorym nepisali veci podobne ako.si krava, co za otazku sa to pytas:D

ALE mne by zaujimalo ci pri kazdej chlapovi stoji?ta zena ho musi fakt pritahovat na to aby mu stal nie?

J111

Ked ho ma tvrdeho, tak mu stoji a je pripraveny na sex. Nezavidim soferom autobusu, ak nemaju zeny, nieco som o tom pocul, ze im tie vibracie sposobuju to, ze im stoji. Fakt super zamestnanie. Mat takmer cely den stojaka.

wreck

Co znamena, vlhnes niekedy? ak ano, tak si predstav tie situacie obratene a budes vediet kedy tie nase male zazraky vstavaju. a mimochodom, vlhneme aj my.

vstavaju, ked lezime na posteli a intenzivne si predstavujeme nejaku scenu so zenou. vstavaju, ked sme s priatelkou v kine, jednym ockom sledujeme film a druhou rukou sa jej venujeme v nohavickach. vstavaju, ked tancujeme v tesnej blizkosti s peknou zenou, ktora pekne vonia.

nie je to dopredu dane a samotne vstavanie ovplyvnuje predovsetkym psychicka pohoda a uvolnenost. v strese a napati sa vstavanie nepodari ani s halle berry. ;)

aj zena, ktora nie je pritazliva, ale vie sa nas spravne dotknut alebo krasne vonia, moze uspesne vyvolat vstavanie.

uz to tolko neanalyzuj. zivotne situacie ta naucia vsetko co o tom budes potrebovat vediet. :)

Co znamena

Inac pre vas muzov otazka,stoji vam pri kazdej? Alebo iba pri zenach ktore vas pritahuju?alebo iba ked je niaka vzrusujuc situacia,hoci s nie moc atraktivnou zenou

majkyy111

no aspon v mladom veku este vobec nemusi byt automaticky pravda ze ked muzovi stoji tak chce sex alebo ze je vzruseny.. erekciu moze dostat aj rano, ani nevie preco, alebo ze musi ist na malu... aspon v mladosti tam mozu byt aj uplne asexualne priciny:)