co maam dalej robit? :(

Príspevok v téme: co maam dalej robit? :(
blbaa

ahojte, ani neviem ako som sa dostala do tejto situacie.. rozpisem to vsetko od zaciatku.. moja najlepsia kamaratka-Janka, chodila dva mesiace s chlapcom-Miso.. rozisli sa asi pred tyzdnom.. v piatok sme boli na jednej akcii spoluu s Jankou a inymi kamaratkami, stretli sme Misa a pridal sa k nam.. nejak sa ku mne priplazil a celu noc sa ku mne tulil.. Janka sa vyjadrila ze jej to neprekaza, ze kludne.. ale ja som sa citila zle.. na dalsi den mi zavolal a este pred tym volal Janke, nech mu da moje cislo.. citila som sa este horsie.. a potom sme spolu isli von, povypravali sme sa a bozkavali.. citila som sa este viac horsie.. Janka o nicom nevie, strasne sa bojim jej to povedat.. a este medzi tym sa dala dokopy s chalanom, s ktorym chodila pred Misom.. a medzi tymm bol Miso u mna a vyprstil ma.. mam jej to povedat? citim sa strasne previnilo, neviem co mam robit ohladom Janky ani Misa, mali by ste nejake navrhy? rozumnee? :((

sheila.

Ja si myslim ze 2 mesacny vztah nieje nejaky dlhy aby sa tam vytvorili take srdcervuce spolocne spomienky. Ked sa tak rychlo rozisli tak sa asi nelubili velmi - navyse janka sa dala do kopy s byvalim tak rychlo..., kludne chod do toho, drzim palce :)

xmoniax

aj ja si myslím, že Janka s tým nemá problém, hlavne, keď mu dala na teba číslo, asi vedela, že na čo ho on chce :)
a ešte k tomu sa dala dokopy s bývalým, to je jasné, ak chceš Miša, kludne ho maj

blbaa

ozaj? :O tak predsa len maju nejake spomienky spolocne a teraz sa tam pcham aj ja .. a mam sa jej s tym priznat alebo nie?

lienocka2808

A aký máš problém?? ved ti jasne povedala, ze jej to nevadí a uz ma navyse iného. Zbytocne hladas problémy tam kde niesu.