Dukanova dieta kto sa pridá ?

Trdielk0

Keď chcete schudnúť tak prestante čítať blbé časopisy s podobnými nezmyselnými diétamy ale zájdite do fitka a skúste schudnúť a nie si len vyprázdniť žaludok. :)

kajaaa

...skusila som dukan.dietu 3 dni..bielkovinu...uff...klobuk dole kt.to dokazete...mne uz bolo zle pri pomysleni na bielkoviny...potrebujem zhodit 6kg...ale idem pravidelne 3 x denne jest...a vecer uz nejest...vsetkym drzim palce,ja som zlyhala...

M 25

už sme jej to vysvetlovali v jej vlastnej dukanovej téme, ale očividne nič nepochopila...
proste dukanka nie je pre celiatikov!

Catali_na

myska20 NIE!
to nejde miesto otrub jesť jablká.! otruby (opakujem) viažu cukry a tuky v tele.. ak mas celiakiu nemožes opakujem NEMOZES začať držať dukan. dietu, lebo ona je založená na otrubách a v 1. fáze je zakázané jesť ovocie a zeleninu.

Catali_na

ja som denne jedla otrubovú kašu.. (čiže to je denná dávka trúb a ešte k tomu to máš v kaši) no takže daj si toruby do malého hrnca (1 a pol PL) d nich nalej trošku vody a daj variť. Miešaj na slabom ohni, kým sa voda nevyparí. Potom pridaj trošku mlieka.. neviem presne.. ani nie deci . a miešaj kým kaša nezhustne. ak dáš moc mlieka nezúfaj, po miešaní 100% kaša zhustne. Potom môžeš dochutiť umelým sladidlom alebo škoricou.. a tu je link na recepty.: www.dukanovadieta.com .tam naľavo si nájdeš "recepty" a ked na ne klikneš, pod tým názvom sa ti ešte vyhdí napr. "sladkosti, šaláty..." a klikneš ktoré chceš