Dukanova dieta kto sa pridá ?

Catali_na

buď do jogurtu, alebo iba tak.. oni zasítia a sú HLAVNYM zdôrazňujem HLAVNYM článkom tejto diéty, Bez nich je tá diéta oničom. Oni viažu cukry a tuky.

Catali_na

Tak chodte na to a ja sa v nedelu okamžite pridávam :))
Na dukanovu dietu (DD) potrebuješ základ a to ovsené otruby, Ak ich nemáš, zabudni na túto diétu.. Sú voľne dostupné na nete. Potrebuješ jesť 1a pol lyžice týchto otrúb denne. takže začínaš 1.fázou. Tu je zoznam povolených potravín a z nich si zostav jedálniček aký len chceš a aký ti vyhovuje..takže:www.dukanovadieta.com

V tejto fáze treba dodržiavať iba jednu vec – všetko, čo je povolené môžete jesť bez obmedzenia. Ostatné potraviny radšej zabudnite, že existujú.

nathalia09

čo keby sme si písali,čo budeme jest,tak si budeme jedna druhej oporou.Ja som ju ešte neskušala a netušim,ani čo budem jesť napr.na raňajky.Tak ideme do toho?,

Catali_na

Ja sa pridávam :D ale začnem až v nedeľu ok baby?
lebo už som raz dukanovu držala, ale zlyhala som, lebo prišla rodina na grilovačku a bolo to... prvé dni muky (:D) a potom som krásne chudla..ale vrátilo sa to ked som prestala :(
ale začínam znova!!! už od nedele.. ale prispievajme sem denne prosím, lebo už som raz ja založila túto tému a bolo to skoro, akoby som si písala sama zo sebou:(