Co mám robiť aby som bola opäť blond

Príspevok v téme: Co mám robiť aby som bola opäť blond
pipinecka94

ahojte som strašne zúfala potrebujem pomôcť :( som prirodzene špinavá blondýnka a asi dva mesiace sa farbím na tmavo hnedú..chcela som zase byť blondýnka tak som si predvčerom dala na hlavu blond a vôbec nič to nespravilo tak som si na to dala 9% peroxid ale zabudla som si knemu kúpiť ten prášok tak stále s toho nič nebolo..nakoniec som si dala ešte jednu blond farbu tá mi zafarbila len korienky..včera som si kúpila už 12% peroxid aj s práškom a dala som si ho na hlavu na pol hodinu a výsledný efekt je asi takýto korienky mám žlté miestami biele do polovičky vlasov mám ryšavú a zvyšok neviem identifikovať :( mám úplne spálené vlasy s toho peroxidu :/ poradťe mi prosím čo mám ďalej robiť aby som dosiahla blond ale prosím už bez použiatia peroxidu.vopred ďakujem

Martinnnna

Ahoooj,takže ja už riešim tento problém asi pol roka,ale ja som bola blond a farbila som sa 2 roky na čierno značka Palette.Peroxid nie je vhodná voľba.Treba vyskúšať odfarbovač myslím Garnier alebo Syoss,a ešte lepšie navštíviť obchod pre kaderníkov tam majú na to niečo špeciálne.No mne to ani po 3x neodfarbilo čiernu a mam vlasy červene ale asi 10cm už mam svojich blond :)Vyskúšaj toto a hlavne kvalitný kondicionér.