Dobry liecitel na psychicke problemy

jedulka

p.d jen jsi vytrhnul jedno nepodstatné slovo.I kdyby byl pedofil nějaká diagnoza, tak to není omluvou jeho činů, protože jinak jim mozek funguje. Ale je pravda, že mi jsme se učili jinačejší věci které jsem se dozvěděla až tady na fore.My jsme se učili že IQ je jedna věc ale intelekt je nezbytný zrovna tak jak intuice.A podívejme se na to, dneska je nejdůležitější emocionální inteligence, o které jsme neměli v tedy ani páru.Svojí psychickou diagnozou se nijak netajím, jde najít tady na foru, kde ji normálně napíšu.Ale netahám jí stále sebou,lidi děsí.Raději hledám možnosti jak je nemít a co pomůže.
Baska24 tady načrtla dobou myšlenku, kde lidi tu pozitivní energii berou.Taky jsem se s tím setkala v nemocnici,přišel ke mě takový starý šedivý lékař, vzal moji ruku do svých a říká: ale snad nás nějaká deprese nezničí.A z rukou mu sálala takové energie, jakou jsem neměla ani za mlada, když jsem byla zdravá.Tady tím směrem by jsme se měli zabývat, protože to by nám všem moc pomohlo.Upozornila jsem na přírodu a jak žijeme nezdravě dnes.Faktem ale je, že když chceš brát sílu z přírody a ona jí opravdu umí dát,musíš tam být co nejčastěji.Ale kde jí bere tolik v takové síle starý člověk je mi záhadou.Zamysli se raději tímto směrem, bude to přínosnější, než tvrdá definice trestu za naše činy.

baska24

ja som vzdy davala prednost osobnemu kontaktu s liecitelom. neverim takym navnadam ze zaplat 10 eur a ja ti poslem kompletnu diagnozu. za tym sa moze skryvat sikovny podvodnik. a dost som nedoverciva aj na take famy ze niekto je super macher a uplna bomba, hotovy pan boh. aj k tu spominanej albertovej som bola vlastne natlacena mamou a dost som sa predtym aj s nou pohadala, lebo ona je taka ovplyvnitelna na vsetko naleti. a ked som videla tu sumu ze 70 eur na vysetrenie tak mi vlasy dupkom vstavali. ale platila to mama a vlastne som tam isla s tym umyslom aby som mala argument proti nej a mohla jej povedat ze zase vyhodila peniaze na blbost. nakoniec teda ale mala pravdu mama ale vobec mi to nevadilo lebo to fakt potesi ked zistite ze sa najdu aj takito ludia. o albertovej sa vela pise aj na inych forach co je pochopitelne ked robi tak ako robi. na nu asi fakt moze nadavat len clovek co ju nikdy nevidel na zivo. to by som sa od nej chcela naucit mat tolko pozitivnej energie. neviem fakt kde sa to v cloveku berie uz v takom veku a stale je tak pozitivne naladena a ma v sebe tolko takeho nejakeho dobra. som presvedcena ze ked clovek dokaze stale vytvarat takuto pozitivnu energiu tak to pomaha aj jemu. a samozrejme je to fajn aj pre jeho okolie. co keby sa to zaviedlo na zakladnych skolach, aby takito ludia ucili uz male deti vytvarat pozitivnu energiu? nebolo by nam lepsie na svete vsetkym? nemali by sme choroby ani ziadne uskosti a depky. to by bol zivot! a namiesto toho sa ucime sprostosti ktore nikto nikdy potrebovat nebude a nikomu nepomozu v zivote.

p.d.

Taky pedofil nie je podla mna vobec psychicky zdravy. Je chory len medicina este nezistila, co to sposobuje. Ja som sa kedy ucil, ze atom pozostava z protonov, neutronov a elektronov. Vtedy o kvarkoch nikto ani nechyroval.

Ema3311

Minule som našla stránku liečiteľa Saša Pueblo, vraj stačí vyplniť dotazník a on potom odpovie na problém. Cenník som tam nevidela, len suma 10 eur za individualny prístup. No podľa mňa to asi funguje tak, že človeka na diaľku \"zdiagnostikuje\" a napíše mu xy diagnóz a za potom stanovenú cenu mu poradí ako problém liečiť.. Priznám sa,nemala som odvahu ten dotazník vyplniť,už len to meno ma odradilo.

jedulka

p.d neměl by jsi tady trousit takové myšlenky,nikomu nepomůžou a navíc je to strašná kravina.Jestli se mýlím, proč psy.problémy, nemají vrazi a nebo ještě lépe pedofilové a jiné lidské zrůdy? Problémy mají většinou lidé citlivý, empatičtí,inteligentní atd.Příčinou je náš životní styl.
Odtrhli jsme se od přírody,nepřizpůsobili jsme novému stylu života stravu a přidali mnoho spěchu a stresů.Spočítejte si kolik hodin denně strávíme v obdélnících nebo čtverci,většinu našeho života a přitom stačí tak málo,vyjít si do přírody, jen tak se natáhnout na sluníčko nebo do stínu to je fuk,chodit na procházky,kolik času tomu denně věnujete?Zkuste si to, já to mám vyzkoušené na sobě, záleží jen od toho v jak hluboce ve vás jsou už zakořeněné deprese nebo úzkosti ale vydržte a pak to najednou "praskne" jasně to ucítíte a najednou je v duši i mysli pohoda a klid!!!A jestli narážíš na náboženství, tak i Bůch řekl že jeden den v týdnu, neděle je na odpočinek.Kdo z nás to dělá?Kdo z nás se ohleduplně stará o naše psyché?

p.d.

Ja si myslím, že choroba může byť aj trestom za hriechy, vtedy vám nepomůže žiaden liečiteľ. Jednoducho tým treba prejsř.

agartio

Davajte si pozor na tych vseliakych psychotronikov a liecitelov. Ten, kto skutocne lieci, robi to nezistne a zadarmo.
Su to sarlatani, podvodnici, co tahaju peniaze. V prvom rade im ide o peniaze. Budu vas udrzovat zavislych na ich terapii, v tom je ta zakernost.
Svoje schopnosti zneuzivaju na to, aby im tiekli peniaze, cize nikdy vas skutocne nebudu liecit, iba vam zlepsovat zdravie takym sposobom, aby ste sa stali na nich zavisli.
Skutocneho liecitela poznate tak, ze vas to nauci, takze ho navstivite par krat, a uz k nemu nikdy nemusite ist. To je skutocny liecitel.

Bezna prax, ako to robia, je, ze vam neodstrania korene problemov, ale riesia dokola iba dosledky. Casto to robia tak, ze vam v tele nechaju parazity, ktore problemy vyrabaju, ktore sposobuju depresie, zaplavaju telo toxinmi, a nicia zdravie, a potom vam odstranuju tie dosledky. Koren problemov ale ostava vo vas, a 24 hodin denne vam sposobuje problemy. Takto sa to robi.
Zarabaju na vas takto aj farmaceuticka mafia, a rovnako aj sarlatani a liecitelia.

šnajza

pompom, ty trtulko, albertova je psychologicka a nie liecitelka. a ludia ju tu ospevuju preto, lebo je to mimoriadny clovek s uzasnym pristupom k pacientom a velmi dobrymi vysledkami v terapii.

pompom

Co za ichu ta albertova vie co ju tolko spominate hovno vedia len sa tesia ze s banalntmi provlemamy chodia ludia za nimi a im sa sypu peniaze.ja by som na tvojom vedecky.podlozene liecenie nevymenila za bludy ale jogu ti odpoeuca.pom