Dobry liecitel na psychicke problemy

jedulka

jestli tady nebo někde jinde najdete nějakého zázračného léčitele co dokáže zázraky na počkání a nemožné do tří dnů dejte mi vědět!
Není lékař jako lékař, ale doba za pomoci internetu velmi napomáhá tomu aby se lékaři snažili.Jde to, pomalu ale jde!Když si nějaký doktor přečte na internetu co si tam o něm lidé myslí a jak ho hodnotí, však si dá pozor, vždyť mu utíkají penízky.Radím, najdi jiného psychiatra podle netu a podle zkušeností co o něm lidé říkají.
AD jsou dnes na velmi vysoké úrovni, dělají se na bylinné bázi,a nutí jen hormony aby vyráběli vlastní serotin a jiné štěstí dávající látky.Rozumíš, nic cizího ti do těla nedávají.A není lék jako lék, co jednomu pomůže a z deprese se úplně vyléčí to druhému prostě nedělá dobře. Zkoušet a hledat.Ať se ti daří.

jarka-bene

dobry deň, hladam dobreho liecitela pre môjho manžela, ktory sa uz 3 roky lieci z tazkej depresie. Zaujal ma prispevok p.arpadto z 29.06.12, ktorému pomohol pan H.
prosim vas o kontakt, adresu liecitela.
Srdecne dakujem

arpadto

ja chodim už dlho do pyramidy ale nie preto že musím ale že to sam chcem hlavne po ťažkom dni. pan H mi pomohol z ťažkých depresií ktoré som dostal ako otec dvoch malých deti po operacii bajpasov, pridal sa žalúdok a vlastne zosypal som sa zdravotne hádam cely. som mu dnes vdačný pretože ked som tam prišiel odchádzal na dovolenku a on sa mi napriek tomu venoval . denne sme boli v tel kontakte a ja som sa začal cítiť aspoň trošku lepšie. trvalo to nejakú chvílu ale môžem povedať že dnes som zdravy chlap a síce chodím k lekárovi na kontroly už nie som ani invalid. pracujem ale regenerujem a občas si niečo vypýtam preventívne. pomohol celej mojej rodine a tam je to tak, začne chodiť jeden a chodí celá rodina. nepotrebuje nejakú reklamu. tú mu robia spokojní klienti.

livia21

Depkaaa, ako ti pomohla ta pani Albertova, mala si depresie a uzkosti? prosim popis cosi blizsie. Dakujem aj ostatnym za prispevky, urcite skusim...

angelikaa

viem že prvú návštevu si treba dohodnúť telefonicky rozhovor trvá podla potreby, navrhne postup potom pomáha aj na dialku. je to starší pán ale má schopnosti dané ,vela aj študoval má rozhlad a vie pomôcť. pozri si jeho stranku pracuje v BB, ale chodí aj do BA. a KE neviem aké ma ceny ale vraj prijatelné

livia21

Angelika, on lieci aj na dialku? Je ozaj dobry? Pocula som uz o tej bielej pyramide, ako to cele prebieha? Viem , ze nikto nemoze lusknutim prsta odstranit nieci problem, ale keby ho aspon zmiernil, bola by som stastna, lebo momentalne ledva prezivam. Dakujem

angelikaa

ahoj livia nenajdeš zázrak na počkanie taky liečitel nemože byť nik. možeš najsť človeka nazvime ho liečiteľ, ktorý ti dokáže poradiť, ukázať smer cesty ale po tej ceste musíš kračať sama. poradim ti pozri si stranky biela pyramida pracuje tam psychotronik ktorý to naozaj vie má dar vidieť a poslať ťa spravnym smerom ale potom už musíš ísť aj ked cesta bude hrbatá