neustala unava, pomale tazkopadne myslenie

Príspevok v téme: neustala unava, pomale tazkopadne myslenie
Mandolina

Nedavno som skoncila VS, takze par (naozaj iba par) noci som bola dlhsie hore. Hned som nastupila aj do novej prace, kde dost skoro vstavam (5:30) a chodim neskor domov (17:30). Myslela som, že proste potrebujem oddych, dohnat spanok ale volne dni nepomohli. Mozem celu sobotu, nedelu prespat v pondelok som mrtva v robote. zatvaraju sa mi oci, som tazkopadna, velmi pomaly mi to mysli. Niekedy aj na obede proste sa mi zavru oci a ja sa nemozem premoct, polozim lyzicu a proste som v nejakom ,,sne,, alebo co to je. Spat chodim zvycajne o 22h. Cestou vo vlaku (tam aj spat) zaspim. Uz som sa tak niekolko krat previezla. Dnes som pre istotu celu cestu prestala. Vecer lahnem do postele a som mrtva, nestihnem sa ani prikryt. Myslela som, ze pomahaju tomu aj tie tepla ale ved aj prsalo, v praci mame klimu. Po praci som skusila sportovat ale je to stale to iste. Ani moc nevladzem v poslednej dobe. Mam taky pocit, ze to uz nie je len nejaka unava obycajna.
Druhy problem je, ze absolutne neviem premyslat. zakladne veci, co sme mali v skole si nepamatam, na jeden graf pozeram hodinu, neviem najst zakladne suvislosti, proste som osprostela. nevladzem premyslat, obtazuje ma to, obtazuje ma ked mi niekto nieco hovori, mam pocit ze nemam na to cas, ze mi len zatazuje hlavu. citim sa ako v nejakom bahne kde ma nieco dusi a strasne sa mi chce spat.
dakujem za nazory

demeterrr

bud rada ze nevstavas 4:30 kazdy den , 6 dni v tyzdni . to by si potom nevedela ako sa volas :D aj taky sú, co musia

depkaaaa

moze to byt syndrom chronickej unavy alebo zacinajuca depka. nakontaktuj sa na dr. albertovu z alternamedica. je to psychologicka a robi prirodnu liecbu. mozno ti bude vediet pomoct. alebo skoc k lekarovi, aby si nieco nezanedbala.