Sex - bolest/nechut

Príspevok v téme: Sex - bolest/nechut
JozefK

by som sa chcel spytat. s partnerkou spavame uz asi 3 roky , ale nie moc casto(niet miesta, skola). a zakazdym ked ideme nato, tak ju to boli ked idem do nej, a to skoro vzdy co spolu spavame. zo zaciatku som to pripisoval HAK, ze je malo vlhka, lenze potom sme ju vysadili a zacali sme pouzivat pharmatex, aj tak ju to boli, a to iste aj s kondomom. neviem v com moze byt problem. mozno nie je dostatocne rozpalena a uvolnena ked ideme nato. ale ja uz neviem co mam robit. vacsinou iniciujem ja veci k sexu, alebo k inym sex. veciam. a ked uz sa nieco deje, tak partnerka chce radsej urobit oralne alebo rukou, pretoze pri sexe sa za ten cas co sme spolu spravila mozno 2x, problemom je moja vydrz :/ . takze aj tomu pripisujem to, ze partnerka je malo vzrusena, a na sex nema az tak chut, a preto ju to boli ked ideme na to, a radsej uprednostni inaksi orgazmus, lebo vie, ze tak ho dostane, nez pri sexe. uz som jej aj vravel ze asi ju sex so mnou nebavi, ale povedala ze nahodou ju niekedy bavi.

tak ja neviem v com by mohol byt problem, ze ju to bolieva :/

Sonicx

JozefK: Ja mám presne ten istý problém a to už sme spolu tiež dlho, snažím sa tiež aby sme tento problém odstránili ale akosi to stále nejde. A už má z toho vytvorený až psychicky blok, že sa sexu bojí lebo ju to bude bolieť. A zostávame len pri orále alebo ruke...

Snažím sa ju v tom podporovať aby myslela pozitívnejšie a hladali riešenie, len dufam že raz to bude v tom stadiu kedy si sex užijeme obidvaja.

JozefK

Tak ona uz raz bola u gynekeloga, povedala mu ze ju to boli pri pohl. styku, a povedal jej ze ma nejaky zapal alebo nieco take..lenze ono je to zakazdym ze to boli ked idem do nej. ona sa nato aj moc sustredi dost, si myslim

JozefK

no ved vo vsetkom si rozumieme uplne dobre,ale tak partnerka, ma podla mojho nazoru radsej oral alebo prstami, lebo to robime najcastejsie, a spravi sa pritom. problem toho ze ju to bolieva ked idem do nej bude asi ten, ze ju asi tak nedokazem vzrusit a ani uvolnit, aby ju to nebolelo a ze ju ten sex az tak moc nenadchyna. mozno ju tak nepritahujem neviem :/