baba stresuje

Príspevok v téme: baba stresuje
marCOS

Nazdar mam otazocku,,,isli sme s frajerkou na ostro no ale ja som sa do nej nespravil,,,asi po 4 dnoch si spravila test a vysiel negativny,,,potom si po dalsich 5 dnoch spravila dalsi a dva dni na to dalsi a obida jej vysli negativne,,ale meskaju jej kramy,,a stale stresuje ze ci nieje tehotna,,,co si mam o tom mysliet???

marCOS

thak za prve,,,,cica ja nenisom az taky sprostucky jak ty vyzeras,,,a za druhe ja potrebujem vediet ako ju ukludnit zeby nerobila stresy,,,,a za druhe,,,uz viem co potrebnujem,,,diki,,,,zruste tuto temu prosim

jana j

aky si ty nad vecou.. nabuduce nechod bez kondomu a baba nebude musies prezivat stresy. Stoji vam to obom za to? Ale super, ze ty si kludnucky.. len aby sa nabuduce nepostastilo.

cica

a taky dotaz...isiel si bez kondomu...????a vies ze tie male potvory ti uletia aj pred vyvrcholenim...????aha zase vieme nieco nove...sakra

cica

kolko ma ta tvoja rokov???predtym ich mala vzdy pravidelne???moze byt aj prechladena,alebo bere nejake lieky...atd...ale nemoze byt tehotna ked si sa do nej nevystriekal preboha...ibaze je blondinka a tie male potvory ti prehltla...che

marCOS

ale joooj,,sak ja som kludunucky jak nikto,,len potrebujjem nejake info ze nech ju upokojim lebo sa to s nou uz neda vydrzat,,,thak ale dik za ohlasii

ELA

no testy nie su nikdy na istotu a je fakt ze treba pockat 10 dni od styku. Zena moze byt tehotna aj ked prve 2 mesiace ma menzes, takze nestresuje zbytocne, ked jej to nechodi...

machulka006

marCOS : no, tie testy čo ukážu výsledok po troch dňoch sú ajtak len reklamný ťah a tehotenstvo je možné pomocou testu zistiť až po 10 až 14 dňoch...takže tvoja holka zbytočne vyhodila prachy...

natalia222

Nech navštívi gynekológiu.Tam ju prezrú a hneď zistia, či má zväčšenú maternicu, a teda či je tehotná, alebo nie.

terra

To,že jej neprišli krámi moze byť aj z prechladnutia alebo aj z niečoho ineho, ale pre istotu,nech si kúpi taký test ktorý si možno robiť už v deň očakavanej menštruácie a nech si pýta kvalitnejší tie lacné nestoja za moc ak jej možem odporučiť tak RAPIPREG stojí okolo 120 sk je dobry mne vždy dobre vyšiel

moma

Takze asi neberie tabletky, ze? V tom pripade je dobre sledovat plodne a neplodne dni... Treba si precitat navod k tym testom - treba kupit take, ktore ukazu tehotenstvo 3 dni po styku. Nie vsetky su take...