tehotna s inym....

Príspevok v téme: tehotna s inym....
liana777

Ludia prosim o radu ...sice velmi sprosta otazka ale chcem vediet vase reakcie .... mam uz dieta s partnerom a cakam druhe dieta s inym ...no chcem si ho jednoznacne nechat .... ake su ryzika ze sa to dozvie ze nieje jeho? musi mat to dieta ked je jeho otec aj rovnaku krv alebo nie? je to proste uz dane ze otec a dieta maju rovnaku?

0vecka

podla mna je to uplne svinstvo... to ze si zahla je podla mna tvoja vec... ale ak ho chces nechat vychovavat cudzie dieta bez toho aby to vedel...

Sejla

a liana sa síce nepýtala na náš názor, ale pýtala sa len technickú vec, lebo je sprostá a nevie si to naštudovať. Tak keď sa pýta na fóre, kde chodia len obyčajní ľudia, ako je ona, tak musí očakávať, že odpovede budú mať aj ten "ľudský" charakter. Nie sme predsa wikipédia na podávanie informácií.

Maoam

len o tych pomeroch v tomto konkretnom pripade nie je nic zname, ziju spolu? aky je ten vztah? maju sa vobec este radi, ma/mal aj on milenku? v akom vztahu bola/je s otcom tohoto druheho nenarodeneho dietata? jednorazovka, dlhodoby vztah, ako sa k tehotenstvu vobec stavia/postavil - ak este nevie, tak ale ak s nou ostane v kontakte, tak si tiez jedneho dna vsimne, ze je tehotna a mozno sa bude pytat, ci nie je nahodou jeho...

o pomeroch nenapisala vobec nic, pytala sa iba na to, ci dieta automaticky dedi krvnu skupinu svojho biologickeho otca

Sejla

no dobre ludia, niektorí chlapi si porobia deti a potom sa nestarajú, ale zase to nie je ospravedlnenie. Keď robia zle iní, môžem aj ja?
No a toto je úúplne iné, si predstavte, že v 15, alebo 20 rokoch zistíte, že váš otec vlastne nie je váš otec... že váš otec je trebárs ožran, čo sedí v base. Alebo, že ste ten chlap a vychovávate to dieťa so všetkou láskou a pyšnosťou, vidíte sa v ňom, hladáte svoju podobu v ňom... a po pár rokoch sa dozviete, že to vaše milované dieťa nie je vaše, ale nejakého drzého chuja, čo šukal vašu ženu, zatial čo vy ste makal na tom, aby sa ona a vaše deti mali dobre. To je podľa mňa horšie ako keď sa chlapovi podaria spraviť deti a potom sa nestará. Lebo pri tom šukaní boli obaja a to, že nemali kondón je oboch vina. Za tým aspoň nie je klamstvo.

nefinka

jj presne to som mala na mysli, náhoda je fakt blbec, nedajbože bude malé potrebovať krv a oops zrazu sa zistí, že človek, kt. malé vychovával otcom nie je.. dúfam, že mala aspoň toľko "rozumu", aby keď už sa vychrápala s iným, tak je to niekto, koho jej muž nepozná, lebo nebodaj sa narodí malý "klon" a to ťažko potom vysvetlí..

Maoam

nefinka: tak niektori ludia maju sakramentske stastie :-), ale tak ak to nebude vidno, ze nie je jeho, moze nastat nejaka blba situacia, nehoda alebo bude dieta chore, no a pride sa na to velmi rychlo

Maoam

Aja: ja ju neobhajujem, len som napisala, ze nikto tu nepozna vsetky fakty, ludia velmi rychlo odsudzuju na zaklade par riadkov, hoci nepoznaju dobre situaciu, to som mala na mysli

myslim, ze muzi a zeny su si uplne rovni, takisto je velmi vela muzov, ktori plodia deti kade-tade, o mnohe sa nikdy nepostaraju