Liecba pana Hudeca - biela pyramida

adwokad

? pytam sa co maju skusenosti s pyramidou spolocne zo skolou?
ale to je jedno, pome argumentacne....
ja som pisal o jode od prof. turianicu, je ot uvedene v predchadzajucom prispevku, a rozdiel je v tom, ze je sice pravda ze jod sa pridava do soli, na podporu cinnosti stitnej zlazy, ale z biochemie je zname, tak isto ako aj z mena prof. turianicu, ze tento sa zaobera vyskumom stitnej zlazy a iodu vyse 30 rokov, zaobera sa vyskumom pösobenia organickeho iodu na stitnu zlazu... nie anorganickeho, ktory sa pridava do soli...
- z fyziky: existuju iony amiony protony a ina haved... to na margo pozitvnych a negativnych energii... atom +, elektron -...
chvala bohu, nabozenstvo som nemal, ale bibliu poznam...
- som diplomovany klinicky psycholog, s praxou a na psyche som daval pozor, inac by som bol dnes bez roboty...
kazda choroba ma svoj pövod v psychike, klinicke priznaky sa objavuju neskor, samozrejme ze ide z 50 % o placebo efekt, na margo medikamentozy od doktorov umele farmaceutika su zatazou pre organizmus, ten ich dokaze spracovat, ale nie ulozit, na rozdiel od prirodnych... o com vlastne bola ta prapövodna otazka, ci ma niekto skusenosti s cinnostou p hudeca... ten sa zaobera prirodnymi produktami z 50% a z tych druhych mozno 10% podporenim placeba... o tom je cela terapia...

- pre pana co daval v skole pozor :-)

Jefitto

Ľudia, asi ste nedávali pozor v škole... keby ste ovládali aspoň základy biologie, tak by ste vedeli, že jodovy olej, tkorý pravdepodobne obsahuje jod je dôležitý na činnosť štitnej žlazy. Preto sa aj jod dáva do kuchynskej soli.

A keby ste dávali pozor na fyzike, tak by ste vedeli, že žiadna pozitivna ani negativna energia neexistuje

Keby ste dávali pozor na náboženstve, tak by ste vedeli, že takéto šarlatanstvo sa protiví Bohu a vzájomne by ste sa tu neurážali

Keby ste dávali pozor na informatike, tak by ste vedeli, čo je to staticka a čo je to dynamická IP adresa

A keby ste dávali pozor na psychologii, možno by ste teraz vedeli používať svoje hlavy.

Čo je to za liek, že musím veriť, že ma vylieči? To mi trošku zaváňa placebom sa pekne peniaze :D
Ja som napríklad silno neveril, že mi pomôže Buscopan, priam som sa buril proti tomu. A pomohol mi :D A takto by mali fungovať lieky

adwokad

...vdaka pyramide, terapii a naturalnych produktov ako je jodovy olej doktora turianicu mam zdravu stitnu zlazu ktoru som po autohavarii temer stratil a niesom postihnuty invalid na voziku tak ako to predpokladali lekari... myslim si ze v celom procese liecby bolo dolezite verit a nieco pre svoje zdravie urobit... tato terapia ma motivovala k tomu aby som nieco zo sebou zacal robit najmä ja...

adwokad

ano mam skusenosti s takouto liecbou :-)
a pozdravujem pana registrovaneho americana, pobavil som sa nad jeho uvahami... :-DDD myslel som si ze toto je stranka kde chodia ludia co sa chcu viac dozvediet o inych vedciach ako len o tom co je im natlacene do hlavy od americanov a farmaceutickych firiem, ale zial bohu... a este jedno pan american, ty si asi nemal starych a prastarich rodicov, alebo sa ti utopili v titaniku cestou do ameriky?

RNG

Len na margo ponizovania, ja som bol velmi uspesny aj na Slovensku a som uspesny aj v mojom novom domove, v USA uz vyse 43 rokov.
A ja nie som neznama osoba, skryvajuca sa hromadu nickov, ja som registrovany v zozname podnikatelov aj na Slovensku, kde som predtym aktivne podnikal, aj v USA dosial, kde v znacnom percente lietadiel najdes moje vyrobky v tesneniach lozisk turbin, tiez v kompresoroch, chemickych pumpach a podobne.
Takze opatrne s tym podcenovanim.

bozemoj

zda sa, ze ta pyramida vyraba rozdvojene osobnosti. aspon budu mat psychiatri stale co robit a farmaceuticke firmy stale pre koho vyrabat... :-)

bozemoj

vazeny "klub" jednej osoby: porozpravajte sa s nejakym informatikom, ten vam vysvetli, preco je na prvy pohlad jasne, ze nepise viac ludi z celeho slovenska z jedneho pocitaca. fakt nechapem, ako moze niekto pisat taketo bludy a este byt presvedceny, ze tomu niekto tu uveri.
RNG., nereaguj na taketo voloviny, je to pod tvoju uroven.

J111

Pomôže vám najmä to, čomu veríte. Je to najmä o sugestibilite. Šťastní sú ľudia, ktorí hneď všetko prijímajú a veria tomu. Všetko dobré!

andulkaa

je nám jedno kto ste a odkial ste a vôbec VÁS nemusí trapiť kolko nas je. Z pyramídou nemáme ako klub nič spoločne, fungujeme úplne inde v inom kúte slovenska, len niektorí ľudia ktorí prišli na deň zdravia a zhodou okolnosti tam pomohli im, či vedeli o tom liečitelovi odpovedali na položenú otázku. načo ste sa tam zapojil VY ked ste tam nikdy nebol a ani nič neviete o ich práci, úspechoch, postavení.keby ste tam bol a nepomohli vám alebo poškodili upozornite ale takto? kričať spoza mora na niekoho o kom nič neviete. absurdné nehnevajte sa. a ešte aj na adresu nášho klubu. čo vás trapi že sa venujeme poradenstvu a dokážeme sa stretnúť a hadam by ste nas poslali aj za mreže že píšeme z jedného počítača. slovensko nie je velké a poznáme sa z rôznych podujatí rôzny ludia z rôznych smerov, ktorí chcú pomôsť tím ktorí to potrebujú.. momentálne celý víkend poriada náš klub dni zdravia ale také u vás nie sú a preto to nemôže byť dobré. je tu okolo 300 ludí ktorým sa to páči a prišli z rôznych kútov slovenska. prebiehajú prednašky školenia aj predaj rôznych potravín či doplnkov výživy a pomôcok na regeneráciu. prebiehajú merania a liečba cez počítačové programy, každy si može vybrať. o takých naštudovaných RNG sa tu nikto nezaujíma pretože ak ste neuspeli doma snažíte sa tu ohurovať nič viac a ponižovať ludí ktorych vôbec nepoznáte. skúste to doma tam sa neodvážite. však pište a pomahajte,neurážajte a nezavádzajte vecami o ktorých nič neviete. náš klub bude fungovať aj bezvas a príspevkov na fore portalu zdravie . natíska sa ešte otázka kto ho okupuje a ako je to vôbec možné že ste všade a ak niekto napíše okamžite reagujete a negujete. kvoli vám nebudeme kupovať počítač len aby sme niekomu dokazovali kolko nas je. nervy máme v poriadku a aby sme nezlyhali z takých všemúdrych RNG, dnes sme sa rozhodli robiť reklamu silica diskom a profesorovi davidovi wagnerovi z californie tým, že každy kto disk má si ho prilepil na čelo. alebo aj to je utopia a placebo efekt? veru je nám dobre a šírime dobrú náladu a pohodu. dokonca sa na nás usmieva aj slniečko
pekný deň za všetkých praje anička