Liecba pana Hudeca - biela pyramida

RNG

Inac neviem kolko vas tam je na tej adrese konciacej 254.2, ake z rovnakej adresy ma tu napadali pod roznymi menami aj davnejsie ini, a mam ten dojem, ze sa jedna o tu istu osobu aj teraz, a nie mnozstvo ludi, co sa snazi tato osobka "reprezentovat"
A to je jemne uchylne, ked mam povedat svoj osobny nazor na taku cinnost.
A ja nikomu nehovcorim "tak dost",lebo kazdy ma pravo sa vyjadrit ako len chce, tj aj ja. Toto je volne forum, ohranicene len pravidlami administratora, nie niekym, co si to tu chce svojim sposobom "obhospodarovat"

RNG

?
Myslim, ze okrem toho, ze tu propagujes pod roznymi menami produkt mojho menovca, inziniera, mas zrejme aj nejake problemy s nervami, ked sa hned tak na ine nazory urazas.
Ja si osobne ocenujem kazdu radu a posudzujem ju podla mojich alternativnych lekarskych zdrojov, ja sam nie som ziadny odbornik v poli mediciny, len mam hromadu toho nastudovane, a pokial sa rozpravam s lekarmi na Slovensku,vcitane docentov a univerzitnych profesorov, este ma vzdy pozorne pocuvali. Lebo im otvaram nove pole, ktore sa v skole nenaucili a predsa je to cast mediciny, aj ked sa ju organizovana medicina snazi potlacit.

Niektore rady su dobre, ine zle a niektore neiste.
Tieto od Bielej pyramidy patria medzi tie neiste.
Nuz ale keby som mal propblemy, co by som napr doplnkami nevedel vyriesit, ktovie, ci by som neskusil aj tie z Bielej Pyramidy.
Ale rozhodne nie skor, nez by som vyskusal vsetky prostriedky od alternativnych lekarov,tj nie inzinierov, ale profesionalov lekarov riadne vystudovanych z medickych fakult a s dlhoun uspesnou praxou, co liecia pomocou potravinovych doplnkov, statisice pacientov rocne a s velkym uspechom.

tominik

tak dosť važený pan RNG. volám sa tomáš a mám kopec priatelov v klube zdravia v jednom velkom slovenskom meste. pravidelne sa stretávame z rôznych kútov slovenska nielen nad slovenskými strankami o zdraví ale aj českými a inými. píšeme svoje názory podla toho ak nás na fore niečo zaujme ale kedže píšeme z jedného počítača tak hoci píšeme rôzny ludia z rôznych miest a s rôznymi skúsenosťami a aj vedomosťami mame jedno číslo. čo je na tom zlé. upozorňujeme že nikomu nerobíme reklamu,ako si to myslí božemoj, ale píšeme o vlastných skúsenostiach. odpovedame na otázky ludí rovnako ako vy vážený pane a hlavne nikoho neurážame ani neponižujeme. nieraz sme sa o tom vašom postoji k ludom ktorí píšu na slovensku rozpravali a konštatovali že asi nemáte čo robiť len urážať a vysmievať sa zo všetkého čo tu je a robiť si dobry deň.Ste v každej téme a hoci mate teoretické vedomosti ale úplne všeobecné asi také ako majú aj lekári a viac nič. o tom o čom hovoríme my a máme už aj skúsenosti bud neviete alebo nechcete vedieť, je to jedno ale my vieme o čom píšeme a hovoríme nie sme ani jeden dnešný ani bez vzdelania. všetci mame nejaké skúsenosti a vyprosíme si aby ste o nich hovorili ako o placebo efektoch a čo ja viem čo ešte pretože na včetko reagujete ako na blbosť a par všich dobrodincov sa rado prida hoci často sú to ludia bez vedomosti. odpovedame ludom ktorí hladajú pomoc a nemáme dôvod ich zavádzať. sme tu poznáme situaciu, mame vedomosti, hodnotíme skúsenosti aj vysledky. dame informácie a každy si s nimi môže naložiť ako chce ale nikoho neurážame . hovoríte o potravinových doplnkoch ale ich ordinujete presne tak ako lekári lieky. čo vlastne ponúkate ludom okrem toho? ved to majú jedno či užijú liek z lekárne ktorý je aspon registrovaný, alebo ten váš doplnok ktorý je továrenskou napodobeninou a tu možno ani neregistrovaný. čo ponúkate okrem toho? nič a nič a nič!!! alternatíva nie je len o doplnkoch, liekoch a peniazoch tie samé nepomôžu . človek, rastliny a živočíchy fungujú ako energetické bytosti a bez dostatočnej energetickej regeneracie nefungujú. a na tú upozorňujeme, pretože tato teoria funguje hoci sa o nej malo hovorí. lekárom chyba možnosť ponúknuť pacientovi pomoc aj iným smerom nielen podať lieky.sú to nové veci a vám to nič nehovorí .prosime vás aby ste sa ospravedlnili a tolerovali nas a naše vedomosti pretože mame dojem že s poradného fora je všetko možné len nie poradňa zdravia. Dakujeme

bozemoj

mna na takychto samoreklamach len udivuje, ze sa k nim uchyluju tzv. duchovne zalozeni ludia, ktori by mali byt predovsetkym cestni a korektni. ale ako vidno, laska k peniazom s nimi lomcuje na celej ciare a o laske k ludom a charaktere teda sotva mozno hovorit. ubohe praktiky a ubohi ti, co sa k nim uchyluju.

RNG

Nepovedal som uplne blud, ale zvacsa blud.
Totiz o ucinkoch poli v pyrsmidach viem od detstva, len je ich tazko kvantitativne vyhodnocovat.Ja som napr pyrasmidu pouzival na udrzanie ostrosti ziletiek a podla mna to pracovalo.
Naproti tomu rozne svetla pomahaju hojeniu, zvysuju imunitu a podobne, fototerapia je aj pouzivana bezne v alternativnej medicine.
Tak isto magnetoterapia obcas pomaha, len ako som povedal, vsetky tie ucinky su dost nevypocitatelne.
Ani rozne rezonancne metody(zapper) celkom nevylucujem,niektori lekari su za nimi, ako napr znama dr Hulda Clark(pokoj a cest jej pamiatke) ale zialbohu kedze VYSLEDKY SU ESTE STALE NEVYPOCITATELNE, a nielen dobre, ale moznost aj zlych, tak zatial by som to na sebe nepouzil.
Ale to je na kazdom osobne....

RNG

Tominik/xxmiskab/xidea/andulkaa a zrejme aj rozne ine mena, ktorymi tu chces propagovat nieco je dost priehladny trik. Mas totiz tu istu adresu tam uvedenu. Pan inzinier Hudec sa spolieha na doveryhodnost ludi v svojom ducharstve. Nehovorim, ze na tom nieco nemoze byt,napr svetla a pyramidy maju svoje ucinky, ale velmi by som sa na to nespoliehal. Je to skor vyswedok viery=placebo efekt, ktory tu pracuje a zlepsenie cirkulacie a obrany pod vplyvom roznych svetiel, co je uz davno zname. Ostatok je viacmenej blud .

tominik

dobrý deň všetkým, ktorí majú dosť chémie a vedlajšie účinky z nich urobili chorých ľudí. ja vám ho odporúčam on je psychotronik a rieši problém aj jeho súvislosti. má vedomosti a myslím že skončil aj nejaký zahraničný inštitút prírodnej medecíny. všetko vam vysvetlí a nechá rozhodnutie na vás.chodí za nim vela ludí treba sa objednať

xxmiskab

ja som bola spokojná dostal ma z trablí a som mu vdačna. je to psychotronik ktorý hodnotí cez vyžarovanie a farby tela. vela vysvetluje a navrhne liečbu podla toho akú potrebuješ. ak si čítala stranku má to tam v podstate napisané. potravinové doplnky tiež vyhodnocuje podla potreby niečím začne a potom pokračuje. všetko ti povie a tak vieš prečo ti to dal. niektoré veci kontroluje s lekárskymi výsledkami. chodia tam ludia s rôznymi problemami neviem že by odmietol. ja tam občas zájdem aj len tak oddýchnuť si pod pyramídu. viem že zachranil aj život ludom ktorí už nemali nádej ale vtedy tam treba isť častejšie