Uraza a obtazuje ma psychicky chora osoba, co mam robit?

Príspevok v téme: Uraza a obtazuje ma psychicky chora osoba, co mam robit?
Kobylka

Co mam robit ak ma slovne napada byvala kamaratka.Mam pocit ze je psychicky narusena,preto som aj ukoncila priatelstvo, no ona sa vzdy po nejakom case ozve a v smskach ma uraza, nadava do k...a pod.pri tom ma 2 male deti, viem ze dokonca pije,je nespolahliva a viem ze je schopna fyzicky ublizit,lebo svojho priatela napadla niekolko krat a dost tazko zranila,no on sa to bal nahlasit co bude potom,teraz spolu neziju,deti ma ona a taktiez uraza dodnes dalsie baby a slovne napada a vulgarne krici na ulici. Mna dnes opat slovne napadla aj priatela tak som ju sla udat,no pochybujem ze z toho nieco bude a neviem co robit,mam strach vyjst z bytu zije v nasom vchode.Poradte co sa da robit,kde sa mam obratit?Viem ze s tymto mi policia asi velmi nepomoze, u nas funguju taketo veci az ked by mi fyzicky ublizila ale viem ze ak by ma napadla nemuselo by to skoncit dobre,som zufala.

bereka

jednoducho ignorovat, pokial ju nebudete nijako provokovat ani tym, ze by ste jej na to reagovali tak sa podla mna nic nestane. ak sa ti ale fakt vyhraza nejakym ublizenim na zdravy a mas o tom nejaky dokaz napriklad smsku tak s tym treba ist na policiu, ked im to takto podlozis tak by mali konat

Vrba

Preboha detiska, ziadne blokovanie na facebooku! Okamzite naklusat za rodicmi a ukazat im vsetko!! Co uz mate uplne v hlave vyorane?? Okamzite za rodicmi a ti nech kontaktuju policiu! Kolko pripadov sa takto denne deje a ti ludia su tak blbi, ze to riesia len tuknutim na tlacitko "zablokovat uzivatela". Treba to riesit!

Tomas12345

Nech si ho zablokuje i kamaratka. Vidíš teda že ked si si ho zablokovala tak už neobtazuje. A nech si aj kamaratka aj ty zmenite profil. Lebo moze sa stat ze si zalozi iny profil a z toho vas zas bude otravovat. Kazdopadne vzdy je najlepsie absolutne neodpovedat, ani si necitat po nom správy. Ak uvidí že si si jeho spravu ani neprecitala a ani neodpovedala tak ho to prestane baviť.

Cica

Pomozte nam na fb nam pise jeden uchyl vola sa Patrik Minarik neda nam pokoj. Obtazuje moju kamaratku Emku Kacerikovu a dialsiu kamaratku pyta od nich nahe fotky aj odo mna ale to minule mi pisal pyta sa ake mame spodne pradlo ale strasne sa ho bojime. Ja ho mam zablokovaneho on uz neodpise. Ale od kamaratky chce fotky a nevieme co mame robit neda nam pokoj. Prosim vas napiste nieco co mame urobit. Lebo on neprestane. V nasej skupine minule poslal nahu fotku tak sme opustili tu skupinu.

fero11111

neviem :) ale mal som kamosa ked som knemu chodil taka stara pani otvorila dvera a vkuse nadavala :D na kazdeho co presiel chodbou alebo len otvorila dvere a cumela no des a hruza mal to asi 10 rokov toto pokial ju neozbrali do ustavu ...

je to mozne ale neverim zeby tu sla psiat keby ona bola zla ... nepride mi to tak zej pisania

hanka9

fero11111

ano, dobre pises

ale je aj mozne, ze keby sme vypoculi druhu stranu

ta by zas obvinila "kobylku"

ze za vsetko moze ona :-o)))

co povies?

fero11111

no ono su taky ludia co z nicoho nic nadavaju je to choroba aka netusim denne v meste stretavam takych ludi su to zname firmicky takze mozno je to narusena osobka a skor jej treba odborne pomoct

netvrdim ze to tak je abo musi byt ale su aj takyto ludia