Mam mu napisat sms-ku? :)

Príspevok v téme: Mam mu napisat sms-ku? :)
bublinka11

Neviem ci muz ktoreho mam rada citi to iste aj ku mne. Nie som nejaka mllada 15rocna pubertiacka, mam uz 26 ale prvy krat sa pred chlapom hambim povedat mu o svojich citoch alebo naznacit nieco viac. Doteraz som bola vttipna a nerobilo mi problem povedat muzovi ze sa mi paci. Ale teraz aj ked mam jeho cislo tak sa bojim mu napisat smsku ako prva. Bojim sa mozno sklamania, mozno toho ze potom uz nebudeme ani kamarati. Pritom viem ze z jeho strany je tu tiez nieco viac co ku mne citi. Ale my sa jeden druheho proste hambime. Mame spolocnych kamaratov, obcas sa stretneme vonku a vtedy som si ista ze ma ku mne naklonnost ale bojim sa ze ked mu napisem tak to skazim. Normalne by somm rada vedela co dalej, mam strasnu chut mu napisat aspon na zaciatok taku obycajnu sms ako sa ma ale co ak mi odpise len zo slusnosti. Asi moc nad tym rozmyslam ze? :) ja viem ze uz je moda taka ze aj baba sa ozve muzovi prva ale tak neviem, poradte mi chlapi :)mam mu napisat SMS-ku? :)

ajajja

Ja by som skúsila v tej sms asi niečo v tom štýle, že či neskočíme niekedy na kafe alebo tak .... :) Tým nič nepokazíš ...

bublinka11

wreck si zlaty dakujem :) xxxxxxxxxx inak ja mu nechcem vyznavat city v smske len som ho chcela oslovit a nezostat stat na jednom mieste. dakujem :)

wreck

jasne, napis. skus nieco take skor neutralnejsie, napriklad: prave som si na teba spomenula, lebo ... a uvidis co napise. 'ako sa mas' by som nepisal, lebo to naozaj provokuje len odpoved zo slusnosti. ja tu otazku napriklad neznasam. :) napis mu nejaku milu neutralnu oznamovaciu vetu len, na zaciatok. nie otazky.

a ano, vela nad tym rozmyslas. mas chut, tak to urob a nepotlacaj ju. :)

xxxxxxxxxxxx

akoze sorry ale vyjadrovat city v sms to je tak detske...ako pises tak pre 15 rocne... ved ked sa stretavate nechaj tomu vlny priebeh alebo sa mu prihovor von a nie takto...