Moj pes ma hnacku

Príspevok v téme: Moj pes ma hnacku
diamant19

dobry den, moj pes ma uz asi 4.den hnacku. vcera som mu dala aj zivocisne uhlie no moc to nezabralo. kupila som mu pre istotu aj odcervovaciu tabletku a vecer som mu ju dala. no rano zasa mal. minule leta takto zaciatkom tiez maval (z tepla) no teraz uz neviem co s tym... nemate s tym skusenosti ze co zabera?

david_24

Odčervovala si ho zbytočne a, čierne uhlie zabraňuje vstrebávaniu látok do tráviacého traktu b, keď to ním len prebehlo, tak tabletka nemala ani kedy čas začať pôsobiť,
c, pes sa nikdy neodčervuje, keď je chorý, oslabený.
Najlepšie je mať doma vždy poruke tabletku na hnačku(dostať u zverolekára), alebo daj mrkvu s ryžou. Teraz sú hnačky pre psov veľmi nebezpečné, lebo v teple sa môžu dehydrovať. Ja by som šiel s ním na infúzku.

diamant19

praveze nema.. uplne jak pred tym ba dokonca je este viac hravy... dakujem dam mu aj tie probiotika a potom pojdem

Larin

A iné zdravotné problémy nemá?
4 dni hnačky je už veľa, ja by som na tvojom mieste zašla ihneď k veťovi. Ak dnes žiadneho nezoženieš, tak mu daj jesť chudé kuracie prsia s ryžou varené iba vo vode a okrem uhlia mu daj aj probiotiká. A veľa vody. A zajtra s ním choď.