chlapi/zeny aka sa vam viac paci postava?

Príspevok v téme: chlapi/zeny aka sa vam viac paci postava?
pipus659

Ahojte chcela by som vediet vas nazor(hlavne chlapov) ak prferujete postavu medzi tymito dvoma:

1.vysportovana postava,trochu svaly na rukach,zadok trochu vacsi,brucho ploche/vyrysovane(ziadne extremne tehlicky),prsia normalne
napriklad:Maria Šarapovova
2. chude dievca ktore moze jest hocico a nepriberie(tuk)ale vobec necvici , je vyschnuta,ruky,nohy palicky,zadok maly,ploche brucho,prsia skoro ziadne
napr:Victoria Beckham

pipus659

peta citaj prosim vsetky prispevky a co sa vam nepaci na prikladoch?napisala som vysportovana postava cize jasne ze priklad je sportovkyna a victoria neviem ci je chuda od prirody podla mna ano ked pred plastikou nemala ziadne prsia

peta111

len tak na margo, nezastavam si victoriu, nie som ako ona, ale ta strasne nechutna chuda zenska podla vsetkych ma jedneho z najsexi muzov planety, to hovori za vsetko, keby sa mu prestala pacit, tak ju opusti... a ja tu tiez mozem rozpisovat ake typy chlapov sa mi pacia, postava typu usain bolt - vysoky, uslachtily, vysportovany, sexi zadok... ale staci mi aj ten moj doma- tiez pekny ale zrejme nie taky ideal.. takze kecat moze kazdy bla bla, trojky + stihla, obehovat sa s obrazkami, to je najjednoduchsie, ale nakoniec zalezi na celkovom dojme a je po vsetkych idealoch ked ta niekto ocari ..

Vemeno

lost,

ta tvoja v ruzovom vypada naozaj k svetu, aj ked ma silikony a na ociach ma nasadene farebne cocky. Este by som jej pridal asi pol centimetrovu vrstvu tuku po celom tele a bola by tuti.

lost

tak ked toto greenobles.com nie je vychrdnutost, tak potom co je? :P
ktovie ci je toto pravda
diva.aktuality.sk
aalebo len medialne fotosopovany vtip

BTw fotky skresuju, pokial by som neviel obe a vedla seba, tak to nema vyznam vyberat si :D

Jeffito, tak to uz radsej tuto :P 4.bp.blogspot.com stavim sa o 10 000 Eur ze ta moja je krajsia :P

a teraz vazne, www.halls.md