au-pair v židovskej rodine

zuziik

povedala som to agentúre, ale oni mi vraveli, že v anglicku je strašne veľa židov, dali mi kontakt na au-pair, ktorá je tam teraz takže uvidím...je to agentúra coolagent

dobra vila

Co vam sibe? Preco by nemala ist do zidovskej rodiny?
Ja som aj teraz momentalne aupair a tiez sa tu nadriem ako prasa, neskutocne a nemam zidovsku rodinu. Poznam baby, co sa maju v zidovskych rodinach tiez ako prasce, ale ako prasce v zite. Sesternica bola pred 5 rokmi aupair v Londyne, u zidov, mala sa tam neskutocne dobre (predtym robila aupair inej rodine, nezidovskej a presla k tymto).
Suhlasim vsak, ze k ortodoxnym v ziadnom pripade!! Ja osobne by som nesla ani k islamskym rodinam.
Ak ti vadi, ze ti posielaju zidov, preco si agenture nepovedala, ze nech ti posielaju iba krestanov/ateistov teda?? Aka agentura to je...

oslo1

Nechod do zidovskej rodiny, v UK je milion inych rodin, ktore si mozes vybera.
Teraz je velmi dobra doba ist robit au-pairky, nie ako za mojich mladych casov.
Teraz je velmi vela rodin a malo aupairiek, tym padom si mozes davat podmienky.
DO zidovskej rodiny by som nesla, budu ta mat za menej hodnu, a budes im robit iba sluzku.
Tot zo skusenosti inych.
prajem vela stastia

wreck

zuziik, ak su to tzv. 'messianic jews', tak to by slo, ale k ortodoxnym by som na tvojom mieste nesiel v ziadnom pripade. ta priepast v mysleni medzi nami je neprekonatelne siroka.

vystraha tu: www.dailymotion.com (asi od 4:55, ak nechces pozerat cele)

ak mas moznost, zisti si detaily o tych rodinach. sice nepredpokladam, ze taki ako v tom videu by si pustili do rodiny nejaku slovenku (nic v zlom voci tebe, naozaj), ale nikdy presne nevies kam sa dostanes, tak aspon nech vies co vsetko je mozne...