Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

xdanielax

ja by som sla do skandinavie aj v lete (kvoli svetlu) aj v zime (kvoli polarnej ziare) i ked je pravda, ze zimovat by som tam v tej tme nechcela.
Neprotestovala by som ale, keby som mala nejake zimne/letne sidlo :D

lost

no ja asi skocim do skandinavie na dovolenku a v zime k rovniku :D

sice stacilo by zostat tu a mal by som to iste a zadarmo, ale uz len z principu nespokojnsti :D

Iveta Michael

No a v tých mrazoch sme tak náruživo protestovali proti Gorile:)pamätáte na to však?
Neviem ako vy ale ja si na tie dni rada spomínam..ale inak mám rada jeseň a leto tiež ale miernejšie...no idem pozerať ten triler na ,,Doma,, takže príjemný vlažný večer prajem!:)

xdanielax

no dnes uz bolo fajnovo!
dokonca som dala aj super prechadzku a nefrflala som ani neumierala na teplo.
Teraz mi teplomer ukazuje 27 (vonku) a vnutri vobec netusim kolko moze byt, asi podobne .. okno dokoran, obloha uplne perfektna, farebne oblaky ked zapada slnko :)

lost, ja som presne nad tymto uvazovala, ze v zime bolo minus 15? Alebo kolko ked sme to tak mrzli a teraz plus milion ... tak to uz je pekny rozdiel! :)) A vsetko prezijeme, sice s frflanim ale mame tu vsetko. A stale nespokojni...fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net :D

lost

mam tu 24C a v inych izbach ohhadom 26-27-28C ale aj tak mi tam je teplo :D

asi preto, lebo v inych izbach sa musim hybat :D (rozumej upratovat)

ach

lost

tiez si myslim ze nad 32C je prilis..

ak by sme mali v zime 28 a v lete 48

dalo by sa to zniest lepsie ako v zime 0 a v lete 38..

alebo idealne by bolo celorocne 38C, aj to by bolo lepsie ako 0 a 38

inac som pocul, ze v Afrike kde je cez leto 58 a v "zime" tam maju "len 38" tak nosia bundy :) lebo im je to "zima"

Lulu2011

dnes mi az akokeby balvan z hrude odpadol pri 28 stupnoch sa dalo konecne aj v pohode dychat a nevliekla som sa ako kardiak