Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

gadget3

Ale ste upišťaní :D
My celá rodina sedíme doma pri bazéne. Zdokonaľujeme sa v plávaní. Striedame to raz plávame, raz sa slníme. Je to úplne v pohode. Dbáme na pitný režim. Dnes som ani nevedela, že je tak horúco. Mne bolo pri vode príjemne.
Okná máme cez deň zatvorené a rolety spustené. Cez deň nik doma nie je, tak sa vzduch neohreje a prespíme celú noc.
:o))

arman

Byvam rovno pod strechou, ktora sa rozhoruci, v byte mam 32-33 stupnov, a myslim, ze pocas tyzdna sa ta strecha nahreje este viac, a mozno budem mat aj 34.

Moja rada - nejest alebo len velmi velmi malo!
Urobil som velku chybu, ked som sa najedol vareneho jedla, myslel som, ze dalsie hodiny skapem.

Najvacsia blbost je jest chleba hned rano, syr, sunku, proste dat si kusok pomaranca, alebo grepfruit, nieco co ochladzuje. V pohode niekedy aj pol dna nejem. Uhorky z ladnicky, nejaky salat! Nic ine!!!
Cim cistejsi je clovek vnutri, hlavne v crevach, tym lepsie to zvlada... idealne by boli asi klystiri, nech ten bordel co najskor zmizne z criev.

Spravi to neskutocny rozdiel, asi takto by som to opisal:

prazdne creva, nejest, alebo len nejaky kus uhorky, ovocia, zeleniny - 33 stupnov a v pohode - trochu potu.
Ventilator netreba!

najedeny po varenom jedle - unaveny, potim sa jak prasa, tazko sa mi dycha, fyzicka aktivita nehrozi, navaly tlaku do hlavy, 31 stupnov je uz na nevydrzanie a ventilator pomaha len trosku.

Takze, jednoducha rada - nejest a udrzovat si crevo ciste. Akruat som pozrel teplomer, 33,4 stupna v byte - pohodicka - bez ventilatoru, len mierne spoteny, citim sa super.

xdanielax

Dadula - ked povedali hento v tych TV novinach, musela som im nahlas odpovedat ze NEMAME!! tiez som nechapala, co to malo znamenat, hlavne ked potom vyhlasia, ze zajtra 38 ... a to mame este rozmyslat a pracovat. :-//

ja si robim prievan, ale aj tak nic... a tiez sa snazim nic nerobit, uz ma z toho boli chrbat :-/

Dadula56

Ja som z toho tiez v depresii...Nic nemozem robit, uz ked som dnes poobede umyvala riad, co boli len nejake 4 taniere a hrniec som sa spotila ako prasa. Spat nemozem, lebo to na mne uplne lezi, cele to tpelo a disno, vzduch sa nehybe, nic. A dorazilo ma, ked pred chvilou v debilnych tv novinach som pocula, ze "mate lepsiu naladu posledne dni?To preto, ze svieti slniecko". Skoro ma slak trafil. Ja sa snazim velmi nehybat, aby som sa tolko nepotila, nalievam sa vodou a najlepsie je zmiznut do klimatizovaneho blbeho obchodneho centra aj ked tam len sedim na lavicke. Hnus. Ja tiez uz len vyckavam, kedy bude sobota - vraj ma byt "iba" 30, aj ked ktovie...snad maju pravdu.