Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

Iveta Michael

No tieto letá už nie sú normálne pretože sme vo vnútrozemí a teploty nad 32°C nie sú v poriadku...ja som sa takmer zaprisahala že toto bude snáď posledné leto čo trávim na SVK,letá budem tráviť v U.K.už sa neviem dočkať..teším sa na milovaný Londýn:)

Samozrejme to nie je nič pre tých masochistov čo majú radi teploty nad 38°C a viete ako som si ja pomohla? Vždy keď som vyšla spod sprchy som si ešte na vlhkú pokožku naniesla chladivý alpový krém a vám garantujem že ak si ho nakúpite dostatok nebudete ľutovať...lebo pocítite taký chlad že vám začne byť až zima:)čo si myslím že nebude vadiť..momentálne som spokojná lebo sa mierne ochladilo,verím že vás depky prejdú a konečne sa nadýchnete chladnejšieho vzduchu:)

Lulu2011

hej, nakupne centra, no, ale aj tam sa treba dovliect MHD, kedze auto mame pokazene ááá a vobec my dnes od rana upratujeme ako takí cvoci :) uplne idealne v 35 stupnoch a vyhriatom paneláku

lost

xdanielax, hmm zaujimava poznamka, tam musia mat klimu tiez :) i ked nikdy si nepamatam ze by mi tam bolo "prijemne" :D i ked ak to porovnam s klimou vonku tak to jasne vyhravaju obchodne centra :D
ale keby tam mali sedacky a obcerstvenie :D

wyx

z trenčína? to akú? no, tak ja jej pošlem nejakú fotku. to som zvedava teda, ze co si jej poslala.
no, po riti ťa čaká a ked sa konečne zodvihnem tak mozno aj melon. :)
a musím ti zas otvorit tu hlavu, lebo tam mas asi riadny neporiadok.

[zruseny22]

wyx, čo ma tam čaká?:-) Teším sa, že môžem dnes večer za tebou do Ba:-) Ale neteší ma, že musím ísť zajtra ku psychiatričke:-( Poslala som fotku, kde som od Trenčína pribrala 4kg.