Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

wyx

cry, posli jej tu v tych šatoch z CaA, tam si krásna. vieš ktorá. :)
a vieš čo ťa tu očakáva ked prídeš? :)

[zruseny22]

Maoam, tak to urobme takto... pošleš fotku ty mne a ja tebe! A uvidíš, že sme na tom úplne rovnako! Že nie som chudšia a možno som aj vážne na tom horšie ako ty!

wyx

hpqw - kultura, aktívny oddych, knihy uz aj pri plate 400e je nadstandard, ak si mimobratislavský,platí nájom, stravu, električenku a k tomu si sám..., poprípade máš rodinu s malými deťmi.

[zruseny22]

lost, teraz len ten beh. Nedávno som bola na korčuliach- ale to som do seba vrazila deň predtým ešte preháňadlo, čiže som bola aj dehydrovaná... bola som na hodinu a niečo, rýchle tempo a 3x som vonku zvracala žlč a asi 4x ma napínalo... keďže som vtedy nič nejedla, nemalo zo mňa ani čo ísť... asi tak.. takže teraz som tie korčule dala bokom a behám...

[zruseny22]

Maoam, fotku ti nepošlem, ja fakt nepotrebujem niekomu dokazovať, že mám normálnu váhu a pod. Mne vlastne stačí, že mi to ľudia hovoria bežne vonku... A aj z toho dôvodu... že ty si teraz myslíš, že aká musím byť štíhla a realita je úplne iná.

[zruseny22]

hpqw- presne si to vystihol, vystihla. Ak si máš z tých 203 eur zaplatiť ešte 150 eur nájom, stravu, dajme tomu ten mobil, cestovanie za lekárom 100km!- myslím terapie a pod. A to nehovorím o tom, ak si musíš aj tie terapie platiť, kedy 50min. stojí 20 eur! A potom sa lieč. A jasné, ešte lieky!!!!!