Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

Maoam

Lost, nikdy nepouzivaj voci babe s PPP vyrazy typu 'zaokruhlenejsie', zvlast pri 55/169 je tento vyraz uplny nonsens, vyvolas v nej akurat to, ze pojde behat v 30st. horucave do kopcov, uz od rana ju na to myka

lost

hmm, no tiez si myslim ze co by za to dali ludia (teda baby) ak by mali taku postavu :P
napisem ti na to chlapsky nazor, ak mozem :P :)
ak pojdes este nizsie, tak to bude asi prilis malo :) ak nechces ist vyssie, tak aspon zostam tam kde si teraz :) tych 54 ci 53.. kludne aj 55 to sa lahsie pamata kedze je to zaokruhlenejsie :)
tieto cisla sa uplne v pohode zmestia do "TOP" postavy, ale len tak tak, pretoze ked by to kleslo prilis, tak je to potom podla mna uz prilis umelo "chude/nizke" vahovo :)
ked uz mas vela energie a chces si zvysit kondicku napr a celkovo zdravie, tak to rob bez chudnutia :) akekolvek sporty atd :)
ale nikdy nie na takomto slnku :P to urcite nemoze byt dobre.. ked uz tak tak radsej fakt ako ti radili ze skoro rano alebo vecer :) alebo pockat na lepsie pocasie :)
a ako sportujes, len ten beh ?

Maoam

Cry, vsak mi posli fotku:

maoamka1@gmail.com

aspon si urobim obraz, lebo baby s PPP sa vnimaju uplne inak, ako je realita

ak mas 53/169, musis byt chuda, to by bolo proti prirodnym zakonom inak ;-))

hpqw

Praca popri ID je v SR dovolena asi z toho dovodu, ze vyska ID postacuje maximalne tak na lieky a par eur ostane na stravu. Vsetky ostatne zakladne veci ako byvanie, osatenie, cestovanie, nejaky aktivny oddych, kultura, knihy atd su povazovane za nadstandard...

[zruseny22]

Maoam, normálne cez 53kg!!!! A chudá nie som, musela by si ma vidieť. Keby si ma videla, tak by si ani nevedela, že riešim PPP. Ver tomu! Minule mi jedna baba- bola som pred 2-3 rokmi? v dennom stacionári- stretla som ju v Ba a ona na mňa, že: "Jééé, ty si ale pribrala".... vieš ako mi bolo???? A v ten deň som takýto komentár schytala 3x!!! 3x behom 2hodín!!!

Maoam

Lost, ona ma menej ako 54:-), ma podvahu.
Lost: kukni sa na to inak, je lepsie mat aspon nejaky prijem, ako ziadny. Clovek s ID ma moznost popri tom pracovat, takze to nie je az take zle. Na SVK ma velmi vela ludi ID, vzhladom k poctu obyvatelov je to fakt vysoke percento. Ver tomu, ze dostat ho inde, je podstatne tazsie a este si vsade obmedzovany, kde sa len da, u vas mozete popri tom aj pracovat, inde to mozno je len do istej miery.

[zruseny22]

lost, a predstav si, že si z toho musíš platiť ešte nájom, mobil a pod:-(

S tou váhou, neviem aké %to, ja to nepočítam na %- tá:-)

Maoam

Cry, takze ty vazis este ovela menej, ako som si myslela...a mas z toho mindraky, omg. Realne mas teda ca. 52kg na 169cm...vsak mas podvahu. Moja zlata Cry, je mi luto, ze si tak chora.

lost

ID dochodok je vysmech :)

ved tolko prachov nestaci ani na suchy rohlik..

dve stovky na mesiac, to by som extremne rad verejne vyzval politika co toto ma na svedomi, nech zije z takeho prijmu :)

skapal by ako všivava voš do piatich dni od hladu :D

skoda ze slovaci nemaju horucu krv ako taliani, greci, spanieli a vsetky tie PIGS haluze..

inac 169/54 znie fajn, ved to je statisticky nadpriemerne chude o 4,3% ci nie? :)

[zruseny22]

Maoma, vieš čo? Ja dnes behať nepôjdem! Dodržím čo som si včera sľúbila. Dnes bola váha cez 53kg, hoci som sa vážila až po raňajkách, po káve- dala som si normálne o 7hod 1 cereálnu keiserku so syrom a broskyňu ..ale ... hnevá ma tá váha:-(... ale behať nepôjdem!