Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

mate59

cry - ja behám rád a pravidelne,ale teraz sú dost vysoké teploty na behanie,dá sa, ale je to privelmi zatažujúce pre organizmus.Preto momentálne nahrádzam beh byciklovaním a plávaním.

Maoam

Cry: mne je jasne, ze mas blbu naladu a si v depke a se*ie ta tvoja vaha, hoci mas 169cm a dakych 54kg, tym padom si chuda, ale vidis sa tucna, je to nekonciaci sa kolotoc, vkuse sa v tom krutis, tym ze pojdes behat, si nijako nepomozes, aha, no mozes odkvecnut v kopci, hej, mozno by bolo dobre, keby si zazila odvoz RZP, snad by ti trocha trklo

Maoam

Lost: v malinovom sorbete nebolo mlieko :-)

Cry: vcera sme sa bavili o tom, vravela si, ze behat nepojdes, dnes je novy den a ty zasa ides behat

[zruseny22]

Tak sa mám na to behanie vykašlať? :-(
Len mám nejaký blbý deň, takú divnú náladu:-( Možno by mi to psych. aj pomohlo, keby som si išla zabehať.

[zruseny22]

Maoam, prečo? Je teda pravda, že som dnes vonku ešte nebola... ale včera, keď som bola behať o 9:45?, tak nejako tak nám ukazoval teplomer v tieni 31.

[zruseny22]

Tak dnes nám teplomer ukazuje 28 stupňov, čiže asi pôjdem behať aj dnes:-) Ešte navarím pre babku a pôjdem:-)

Maoam

Lost: neviem, co mas na mysli svojou otazkou 'v tom je aj tak mlieko,ci' v com? v sorbete alebo vo vyrobkoch od Seitz alebo co konkretne mas na mysli?

btw zoznam - fakt nechapem, co tam este robis