Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

Maoam

Lost, vyrobky od Seitz si uz vyskusal? Maju vsetko, od bezlepkovej m uky, z ktorej sam mozes piect chlieb, kolace, cez rozne druhy müssli (uplne spicove su, maju aj s horkou cokoladou a take :DD), cez oplatky, polystyreny, ktore mas tak rad, po sladkosti, keksiky, bagety, uplne vsetko.
Vravim ti to preto, ze nie su tak brutalne drahi a maju siroky sortiment, mas moznost to v AT zohnat?

www.seitz-food.com

lost

pamatam sa, ze pred alergiou som bezne jedaval cca 5 horaliek naraz :) atd.. psycho :D
mozno aj to mi dopomohlo k tymto problemom? :D

lost

Lulu2011

no to ano, este ked som nevol AT-vedomy, tak som skusal v tescu zhanat a aj mali, lenze to bolo extremne nekvalitne a zaroven aj drahe.. sice si cenu uz nepamatam, kedze pri tejto diete je absolutne vrcholne nemozne setrit..
ale pamatam sa ze ten chlieb bl uplne bez chuti a strasne sa drobil, kdezto tieto schar su o dost lepsie, myslim ze najlepsie, a bezglutenu z polska uz vonkoncom neverim..
chutia aj tak presolene :D
i ked jedneho casu som bol s tym spokojny..

teraz jedine tieto bagety od schar alebo myslim ze este taka francuzska znacka je super, len si nepamatam.. zeby valiform, take nieco... a cenovo su tiez extremne vysoko.. ale kvalitativne asi najvyssie..

to je inac taky zacarovany kruh, je po tom maly dopyt asi, ale cim dalej tym vyssi asi bude, ako pozeram ako ludia ochorievaju na tieto alergie.. dufam ze cena potom pojde nizsie, nech to stoji ako teraz obycajny rohlik, len z tych bezlepkovych surovin :D

to by bolo ale super, ak by som mal pod oknami pekaren ci ako sa to vola kde sa kupuju cerstve rohliky a mozem si tam kupit 100% kvalitne bezlepkovy :D

i ked, alergia mi dala aspon dalsi a vyssi level nezavislosti :) asi by som si nepiekol chlieb ale systematicky sa otravoval lacnymi produktmi :D

Lulu2011

cry - my mame tiez 3 izbak, kuchyna ta je masaker vyhriata a obyvacka je asi najteplejsia, tu mame pc, najchladnejsia je spalna, tam sa vzdy v noci tesim, ale v týchto horucavach sa clovek spoti v vsade