Neviem čo s tým..Prosím poradte

Príspevok v téme: Neviem čo s tým..Prosím poradte
kyle

Ahoj,som 15 ročný chalan a žiadam o radu.Keď mám penis v klude,tak ide predkožka stiahnuť v pohode,keď stvrdne (napr.po urobení) tak predkožka ide stiahnuť,ale nie úplne,asi tak po hlavičku žaluďa a viac nie.Všimol som si,že mám asi uzdičku mierne zrastenú s predkožkou,a preto mi to nejde stiahnuť dolu,ako keby to zrastenie bránilo ísť tej predkožke dolu.Neviem či mám ísť k lekárovy,alebo počkať kým sa to samé roztrhne,ak sa to vôbec dá,alebo nejakú masť...Fakt neviem,k lekárovy by som nerad išiel.Všetko je inak v pohode,žiadny výražky nič,iba toto ma trochu trápi...Prosím poradte,ďakujem do predu. ;)

Threesha66

A naco ju chces davat az uplne dole? Ved pokial je vsetko v pohode ze nic ti nebrani v tom aby si sa spravil ani nemas problemy s tym tak sa nestresuj zbytocne.

neznamy :D

hej mne sa neda stiahnut predkozka je zrastena so zaludom co mam robit mam si to natahovat ?? abo k doktorovi treba s tym ?? pls POMOCCCC

misuldo

pocujte..doteraz som nemal zadny problem...sexualny zivot bol okey setko jak mlo byt..ale prsiel sex a pri nom sa mi stalo ze sa mi natrhla predkozka...nevedel som co s tym..tak somopckal kym sa to zraste..zrastlo sa vsetko jak malo byt...zase som mal sex a natrhla sa mi viacej a pekne to stipe a nevem co mam roit..OPRADTE PLS :O( lebo ma uz porazi kua

mro

Ahoj,som 15 ročný chalan a žiadam o radu.Keď mám penis v klude,tak ide predkožka stiahnuť v pohode,keď stvrdne (napr.po urobení) tak predkožka ide stiahnuť,ale nie úplne,asi tak po hlavičku žaluďa a viac nie.Všimol som si,že mám asi uzdičku mierne zrastenú s predkožkou,a preto mi to nejde stiahnuť dolu,ako keby to zrastenie bránilo ísť tej predkožke dolu.Neviem či mám ísť k lekárovy,alebo počkať kým sa to samé roztrhne,ak sa to vôbec dá,alebo nejakú masť...Fakt neviem,k lekárovy by som nerad išiel.Všetko je inak v pohode,žiadny výražky nič,iba toto ma trochu trápi...Prosím poradte,ďakujem do predu. ;)
--------------
mam to iste ak mi nejstoji tak ideale akstoji nejde stiahnut.Co mam robit?pockam ci sa to nerostrhne?da sa tozanedbat a potom bude uz neskoro?k doktorke sa mi fakt s tym nechce :(

marek pancik

Ahoj,som 15 ročný chalan a žiadam o radu.Keď mám penis v klude,tak ide predkožka stiahnuť v pohode,keď stvrdne (napr.po urobení) tak predkožka ide stiahnuť,ale nie úplne,asi tak po hlavičku žaluďa a viac nie.Všimol som si,že mám asi uzdičku mierne zrastenú s predkožkou,a preto mi to nejde stiahnuť dolu,ako keby to zrastenie bránilo ísť tej predkožke dolu.Neviem či mám ísť k lekárovy,alebo počkať kým sa to samé roztrhne,ak sa to vôbec dá,alebo nejakú masť...Fakt neviem,k lekárovy by som nerad išiel.Všetko je inak v pohode,žiadny výražky nič,iba toto ma trochu trápi...Prosím poradte,ďakujem do predu. ;)

stanley

pred nedavnom som s tym bol u urologa. . najskor musis ist k obvodnej povies ze mas kratku uzdicku ze by si chcel ist k urologovi, moja si myslela ze ide o uzdicku ktora je v ustach ale to je jedno :d prisiel som k urologovi ukazal som mu to, sestricka ma objednala do nemocnice a za 2 tyzdne idem do nemocnice ... tam budes 5 minut, pichnu ti inekciu, nebudes nic citit mozno nejake steklenie ... a ked inekcia prestane ucinkovat tak to bude trochu stipat ... to je vsetko :p