Neviem čo s tým..Prosím poradte

Príspevok v téme: Neviem čo s tým..Prosím poradte
kyle

Ahoj,som 15 ročný chalan a žiadam o radu.Keď mám penis v klude,tak ide predkožka stiahnuť v pohode,keď stvrdne (napr.po urobení) tak predkožka ide stiahnuť,ale nie úplne,asi tak po hlavičku žaluďa a viac nie.Všimol som si,že mám asi uzdičku mierne zrastenú s predkožkou,a preto mi to nejde stiahnuť dolu,ako keby to zrastenie bránilo ísť tej predkožke dolu.Neviem či mám ísť k lekárovy,alebo počkať kým sa to samé roztrhne,ak sa to vôbec dá,alebo nejakú masť...Fakt neviem,k lekárovy by som nerad išiel.Všetko je inak v pohode,žiadny výražky nič,iba toto ma trochu trápi...Prosím poradte,ďakujem do predu. ;)

attilacka

akoze vykasli sa na tu fimozu.ked som to dobre pochopil tak mas akoby predkozku prirastenu k spodku zaluda.abo ako to mam vysvetlit.a to som mal aj ja a casom sa mi to samo roztrhalo.stale ked som si to robil sa to trosku nathrlo a teraz mam predkozku v pohode tak ako ma byt celkom sa da stiahnut.

panika

nechcela som sa ozvat,kym sa neozve niekto ako prvy-skus popozerat temy,kde sa pise o fimoze.Ak je to tvoj pripad,k lekarovi zrejme budes musiet ist.ale neboj,su aj o vela horsie veci.

wht?

ta uzda pri tom otvore skadial ide moc-to ma byt zrastene a ma to asi kazdy,ked ti nejde na full stiahnut predkozka tak ju mozes mat zuzenu nemas na nejakom mieste na predkozke taky ako biely pasik[da sa spozorovat ked ti stoji] ak ano tak s tym musis ist k doktorovi je to fimoza a nikdy sa toho nezbavis ak nepojdes k doktorovi...no len newiem ci to fakt mas zuzene