Ako dlho

Príspevok v téme: Ako dlho
majka287

mám otaázku ... ak ste mali nejaky vzťah tak koľko trval kým sa skončil a ako dlho ste sa z neho zbierali ... chcem počuť fakt ten čas kedy nastal ked ste mali čistú myseľ zobudili ste sa a tešili ste sa na deň. a čo vám k tomu pomohlo tento deň docieliť .. dakujem za odpovede

Maoam

alenka, nie je to nahodou tym, ze si nic take este nezazila?

viem, ze teraz si v dokonalom vztahu, vsetko je perfektne, uzasne, mas uzasneho partnera, ale ak raz zacne nieco haprovat, alebo ak by ta raz nahodou opustil, neverim, ze budes taka cool, ako to tu prezentujes

prave preto, ze je, aky je a dal ti to, co ti dal a ver tomu, ze by si to znasala velmi, velmi tazko

jabaduuu

alenka_maxova, vravis ze sa cudujes, ako sa niekto moze tak dlho trapit zo vztahu, ktory aj tak nemal zmysel...
Ja len sa chcem opytat, aj ked viem ze to je len taka hypoteticka otazka teraz, keby si sa rozisla s muzom s ktorym si teraz, tiez by si sa zotavovala z toho len 3hodiny, lebo to nemalo zmysel?

lulu22

macik, možno to bolo ironické, ale to len z toho dôvodu, že som bola jedno obdobie ako ty.. len partner, bez neho som myslela, že nedokážem ani von ísť :D ale uvedomila som sa po rozchode, že takto to nemôže ísť ďalej a zázrakom sa mi v živote objavili určití ľudia a začala som mať rada hlavne samú seba.. ako píše alenka, treba začať od seba a byť šťastná taká aká som, či už slobodná, s partnerom, ale hlavné je, že každé ráno vstaneš a začneš žiť nový deň : )

alenka_maxova

macik, keby si bola viac stastna sama v sebe, hoc len preto, ze si zdrava a svieti slnko, tak nie si tak zavisla na nikom. Ani na kamoskach, na priatelovi, na rodine....Je to len o tvojom sebavedomi a o tom, ako vnimas seba, jeho. Ked si baby uvedomite, ze stastne by ste mali byt najprv bez partnera, tak uvidite, akym smerom sa vase zivoty budu vyvijat....

macik

lulu bohuzial,niektori ludia nemame az tolko dobrych znamych,ako vy ...a sme prilis uviazane na partnerovi ..viem,ze je to zle,aj ine zeny,co su "zavisle " na partnerovi vedia,ze je to zle,ale co mame robit ? mame sice konicky,mame " kamosov " ,ale nikto nam HO nenahradi...nemusis nas lutovat takto ironicky,my same vieme ,ako to je

lulu22

alenka to vystihla presne!

a ešte nepochopím baby ako je tu macik..že je závislá na partnerovi. to ste naozaj niektoré také, že nemáte svoj svet? svojich známych, kamarátov, svoje koníčky.. miesta, kam chodievate aj bez partnera?? ľutujem vás..

alenka_maxova

majka, toto je tak individualne, ze az...Okej, moj cas "pozbierania" sa z nefungujuce vztahu bol asi 3 hodiny. Kym som si vsetko s tym clovekom ujasnila a ukoncila to. Cele to trvalo asi 3 hodiny a nasledne prisla chvila, kedy som opat bola stastna, slobodna, uvolnena, pripravena stretavat sa s ludmi, smiat sa, zit. Ja prosto po rozchode, ked viem, ze to nemalo zmysel, netrpim dlho. Preco aj? Nepochopim ludi, co sa trapia jak....Ved ak cosi nefungovalo, vyjasnim si to, zoberiem sa a idem dalej. Takze mne to trvalo takto kratko...Nie som predsa hlupa, aby som sa trapila kvoli niecomu, co nemalo zmysel a samu seba oberala o drahocenny cas :)

macik

ja spejem k rozchodu natrvalo,na jednej strane ho chcem,na druhej nie,neviem,či dokážem žiť bez neho už ,som na nom " závislá" ,takže neviem povedať ...

lulu22

toto je podľa mňa dosť individuálne..

ale ako tu čítam natalia09, 10rokov??? to si stratila 10rokov života trápením sa.. a otázkami typu Prečo??? medzitým si nikoho nemala???
Ja viem, že ak niekto zažije tú fakt "pravú lásku"..tak sa ťažko zabúda..ale keby to bola v podstate taká láska, tak by nikdy neskončila..a baby, čo sa trápite kvôli chlapom, čo Vás opustili..prepáčte, ale ste hlúpe : ) Viem, čo hovorím, sama som to zažila a po rokoch som tiež pochopila, že to bol zbytočne zahodený čas..